Turystyka

Nocne kulanie po Śląsku.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    benekpe
    Użytkownik

Witam.
    Mamy lato, noce są ciepłe…
    Kilka razy ze znajomymi pośmigaliśmy motorkami po naszym kochanym Śląsku. Jazda w nocy jest niepowtarzalna. Puste drogi, można miejscami odkręcić mocniej manetkę.
    Czy ktoś z Was miałby ochotę na takie wspólne latanie?
    Można zaplanować ciekawe trasy by coś ciekawego zwiedzić.
    Centra miast są fajnie oświetlone, zamki, pałace, katedry…

R2_D2
    Uczestnik

A rano to kto pójdzie na 6 do pracy?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

WODZU
    Użytkownik

Oczywiście piszemy o 50-tkach? Jak tak to jestem za. Znając temat to osobom typu benekpe takie kulanie się nudzi po drugim grzaniu wody w chłodnicy 🙂 Tak na marginesie Śląsk jest duży… jako województwo….
    Proponuję kulanie po miatach nie województwie – benekpe.

Co do kulania – Jeżeli są chętni to jutro koło 21 kulniemy się po Sosnowcu odwiedzając Stawiki, lub kulniwmy się na Pogorię 3 wkoło w Dąbrowie Górniczej 🙂 ?

R2_D2
    Uczestnik

Byle być koło 23 w domu. Nie mam zamiaru pracować następnego dnia na Braila…..

WODZU
    Użytkownik

R2_D2 napisał:

Byle być koło 23 w domu. Nie mam zamiaru pracować następnego dnia na Braila…..

No niestety – taka nasza dola 🙂 Nie należymy do tych co mają wakacje 🙂

R2_D2
    Uczestnik

Pokulamy się nocą po Sielpi (bez pidzików) hehe….

WODZU
    Użytkownik

R2_D2 napisał:

Pokulamy się nocą po Sielpi (bez pidzików) hehe….

I temat uważam za zamknięty 🙂 Jestem za 🙂

benekpe
    Użytkownik

Zawsze można w weekend jakąś nockę zaliczyć. Mi pasi np. sobota po 21-szej. Raczej mało osób pracuje w niedzielę rano 🙂 Zawsze można spotkać się wpół drogi…
    Jakieś spotkanie pod zamkiem w Będzinie? Nocą wygląda zajebiście, jak jest oświetlony.

dzokej
    Użytkownik

Nocne kulanie po Sielpi wraz z grupą Mazowiecką jestem ZA :))

WODZU
    Użytkownik

benekpe napisał:

Zawsze można w weekend jakąś nockę zaliczyć. ….

Podejrzewam że większość jak i ja woli integrację w grupie gdzieś pod namiotem 🙂 Ale pomysł dobry.

benekpe
    Użytkownik

Właśnie wróciłem z Anabergu – msza i towarzyszące imprezy przyciągnęły tysiące motocyklistów.
    Widziałem mnóstwo skuterów i motorowerów. Ktoś ze Śląskiej grupy zaliczył dzisiaj msze na Anabergu? Myślę, że co jak co taka impreza powinna zaistnieć na stałe w kalendarzach każdego miłośnika jednośladów – tych ze Śląska to nawet obowiązkowo!
    Ale do rzeczy. Od kilku tygodni, z racji upalnego nie do zniesienia lata, kulam się regularnie po Śląsku wieczorami. Tylko wieczorne kulanie zapewnia jakieś ukojenie od upałów.
    Jazda lajtowa, w szortach i koszulce, a na budziku nie więcej niż 50-60 km/h.
    Jak by ktoś chciał pośmigać wieczorem w takim stylu w granicach do 50km – 100km to można się jakoś ugadać.

OstRy
    Użytkownik

benekpe napisał:
    Jazda lajtowa, w szortach i koszulce, a na budziku nie więcej niż 50-60 km/h.

Benek chyba zapomniales postawic 1 przed piećdziesiatką 😛

benekpe
    Użytkownik

Dobrze napisałem 🙂 Te moje 80 kucyków służy jedynie do szybkiego wyprzedzania. Na co dzień latam lajtowo. Chyba się starzeje, bo spokojna turystyczna jazda coraz bardziej mi się podoba.
    Ja codziennie ok 20-tej jestem do dyspozycji.
    Mam zawsze w piwnicy dwa kanisterki 10L z benzynką na wypadek spontanicznych wypadów. Tak jak pisałem, można spotkać się gdzieś w pół drogi i pośmigać wieczorami. Śląskie miasta są ładniejsze w nocy niż w dzień 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button