Turystyka

JAKI SKUTER NA DALSZE TRASY…..

Ten temat zawiera 49 odpowiedzi, ma 14 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe marin09 marin09 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 50 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

Witam zastanawiam się czy nie zmienić kiedyś swój obecny sprzęt na coś innego.Nie mam do niego pretenscji że się psuje itp.Ma już prawie 20 lat i chodzi jak „złoto”.Ale ma jedną wade a właściwie ja,bo jestem do niego trochę za duży (185) i dalszy wypad staje się męczący a jazda we dwoje to męka bo bo to ja zazwyczaj siedze na miejscu pasażera 🙂 Tak wię zastanawia mnie jaki sprzet będzie dobry(50 cm oczywiście) na dalsze wypady i do tego wygodny.Wpadł mi w oko NEW DINK.Stąd moje pytanie jak ten sprzęt daje sobie rade w trasie? I jak dałby sobie rade w górzystym terenie (bo tu jeżdzę najwięcej)? A może BET WIN? Wydaje się być ok bo chłodzony cieczą i ma mocny silnik???

motórzysta
    Zdjęcie profilowe Zulwiczek
    Zulwiczek
    Użytkownik

Ja mam 185cm tak jak Ty, co prawda jezdzę motorowerem Kymco Nexxon ale kolega Madi jest jeszcze wyższy a jeździ na Vitalce i jakos daje rade 🙂 Choć jeśli zależy Ci na wygodzie to te które zaproponowałeś będą idealne…a tak na marginesie, który z nich jest większy?

—————————————–
    Kymco Nexxon 50 – 2.5 letni…Trochę już rozkletonany ale wciąż jeździ 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    marin09
    Użytkownik

Nie miałem okazji z bliska ich zobaczyć ale Dink wydaje się być wygodniejszy i fajnie wygląda:) Ten drugi kusi moca no i cieczą chłodzony.Może ktoś kto je użytkuje napisze coś o swoim sprzęcie??

motórzysta
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Bet Win z tego co mi wiadomo potrafi spalić 5L/100 ale jeśli Ci to nie przeszkadza to ok. New Dink większy i wygodniejszy ale z racji na silnik 4T może sobie średnio radzić w górzystym terenie na który najlepiej było by mieć 2T.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    marin09
    Użytkownik

No to BetWin pali troche mniej niz moje auto..i tyle co motocykl.Kapuchon Jeżdziłeś tym Dinkiem? Ktoś może coś napisze jak go się użytkuje….

motórzysta

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Zulwiczek
    Zulwiczek
    Użytkownik

Z ciekawości sprawdziłem i nie różnia się wogóle parametrami jak i wielkościa, to tak naprawde ten sam skuter tylko że inne plastiki więc wybieraj który bardziej Ci sie podoba i na którym Ci wygodniej się siedzi. Oba sa dostepne w 2T 🙂

—————————————–
    Kymco Nexxon 50 – 2.5 letni…Trochę już rozkletonany ale wciąż jeździ 🙂
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Vitalkę polecam. W wakacje jednego dnia przejechane 480 km w 11 h i wszystko było w porządku. tyłek trochę bolał, ale to nieuniknione.

Router WS 50 2013
    marin09
    Użytkownik

Madi wolałbym cos bardziej większego(dłuższego) Coś podobnego do Vitalki teraz mam….Coś ciągnie mnie do Dinka 🙂 A tak z ciekawości ile już na niej Przejechałeś?

motórzysta
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

nieco ponad 15 tyś km. Od maja 2010. 😉

Router WS 50 2013
    marin09
    Użytkownik

To całkiem,całkiem:) Powiedz jak sie we dwoje twoim sprzetem jeżdzi….

motórzysta
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 50 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie