Turystyka

JAKI SKUTER NA DALSZE TRASY.....

Ten temat zawiera 49 odpowiedzi, ma 14 g艂os贸w i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe marin09 marin09 8 lata, 10 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 50 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #48504 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe marin09
    marin09
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 349

Witam zastanawiam si臋 czy nie zmieni膰 kiedy艣 sw贸j obecny sprz臋t na co艣 innego.Nie mam do niego pretenscji 偶e si臋 psuje itp.Ma ju偶 prawie 20 lat i chodzi jak „z艂oto”.Ale ma jedn膮 wade a w艂a艣ciwie ja,bo jestem do niego troch臋 za du偶y (185) i dalszy wypad staje si臋 m臋cz膮cy a jazda we dwoje to m臋ka bo bo to ja zazwyczaj siedze na miejscu pasa偶era 馃檪 Tak wi臋 zastanawia mnie jaki sprzet b臋dzie dobry(50 cm oczywi艣cie) na dalsze wypady i do tego wygodny.Wpad艂 mi w oko NEW DINK.St膮d moje pytanie jak ten sprz臋t daje sobie rade w trasie? I jak da艂by sobie rade w g贸rzystym terenie (bo tu je偶dz臋 najwi臋cej)? A mo偶e BET WIN? Wydaje si臋 by膰 ok bo ch艂odzony ciecz膮 i ma mocny silnik???

mot贸rzysta
    #48508 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Zulwiczek
    Zulwiczek
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 256

Ja mam 185cm tak jak Ty, co prawda jezdz臋 motorowerem Kymco Nexxon ale kolega Madi jest jeszcze wy偶szy a je藕dzi na Vitalce i jakos daje rade 馃檪 Cho膰 je艣li zale偶y Ci na wygodzie to te kt贸re zaproponowa艂e艣 b臋d膮 idealne…a tak na marginesie, kt贸ry z nich jest wi臋kszy?

—————————————–
    Kymco Nexxon 50 – 2.5 letni…Troch臋 ju偶 rozkletonany ale wci膮偶 je藕dzi 馃檪

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 si臋ga do naszej historii oraz ikonicznych cech, kt贸re konsekwentnie rozwijali艣my przez lata. Rezultat: pe艂en charakteru z cruiser z najwi臋kszym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowali艣my i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. bia艂a podw贸jna linia w R 18 First Edition.
    #48509 Odpowied藕
    marin09
    U偶ytkownik

Nie mia艂em okazji z bliska ich zobaczy膰 ale Dink wydaje si臋 by膰 wygodniejszy i fajnie wygl膮da:) Ten drugi kusi moca no i ciecz膮 ch艂odzony.Mo偶e kto艣 kto je u偶ytkuje napisze co艣 o swoim sprz臋cie??

mot贸rzysta
    #48510 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2 689

Bet Win z tego co mi wiadomo potrafi spali膰 5L/100 ale je艣li Ci to nie przeszkadza to ok. New Dink wi臋kszy i wygodniejszy ale z racji na silnik 4T mo偶e sobie 艣rednio radzi膰 w g贸rzystym terenie na kt贸ry najlepiej by艂o by mie膰 2T.

Ja w Korkach Nie Stoj臋 !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    #48512 Odpowied藕
    marin09
    U偶ytkownik

No to BetWin pali troche mniej niz moje auto..i tyle co motocykl.Kapuchon Je偶dzi艂e艣 tym Dinkiem? Kto艣 mo偶e co艣 napisze jak go si臋 u偶ytkuje….

mot贸rzysta

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysy艂ka.

Uniwersalny kufer聽motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstaw膮 do 艂atwej instalacji.

#48513 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Zulwiczek
    Zulwiczek
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 256

Z ciekawo艣ci sprawdzi艂em i nie r贸偶nia si臋 wog贸le parametrami jak i wielko艣cia, to tak naprawde ten sam skuter tylko 偶e inne plastiki wi臋c wybieraj kt贸ry bardziej Ci sie podoba i na kt贸rym Ci wygodniej si臋 siedzi. Oba sa dostepne w 2T 馃檪

—————————————–
    Kymco Nexxon 50 – 2.5 letni…Troch臋 ju偶 rozkletonany ale wci膮偶 je藕dzi 馃檪
    #48516 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5 788

Vitalk臋 polecam. W wakacje jednego dnia przejechane 480 km w 11 h i wszystko by艂o w porz膮dku. ty艂ek troch臋 bola艂, ale to nieuniknione.

Router WS 50 2013
    #48526 Odpowied藕
    marin09
    U偶ytkownik

Madi wola艂bym cos bardziej wi臋kszego(d艂u偶szego) Co艣 podobnego do Vitalki teraz mam….Co艣 ci膮gnie mnie do Dinka 馃檪 A tak z ciekawo艣ci ile ju偶 na niej Przejecha艂e艣?

mot贸rzysta
    #48529 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5 788

nieco ponad 15 ty艣 km. Od maja 2010. 馃槈

Router WS 50 2013
    #48530 Odpowied藕
    marin09
    U偶ytkownik

To ca艂kiem,ca艂kiem:) Powiedz jak sie we dwoje twoim sprzetem je偶dzi….

mot贸rzysta
Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 50 艂膮cznie)
Odpowiedz do: JAKI SKUTER NA DALSZE TRASY.....
Informacje o Tobie: