Turystyka

Grupa Pomorska

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Seiandin
    Uczestnik

Czy coś takiego ma sens? Czy są w ogóle motomaniacy znad morza?

benekpe
    Użytkownik

To ma wielki sens!
    Ludzie czują potrzebę integracji i to wielką. Zobacz ile organizuje się zlotów i spotkań motocyklowych.
    Ze skuterami to jest troszeczkę inaczej. Pisałem już wielokrotnie, że skuter dla wielu traktowany jest bardzo przedmiotowo. Tak jak piszą – dla nich ważne jest przemieszczenie się z punktu A do punktu B. Żadna dodatkowa filozofia im nie towarzyszy. Tak naprawdę ludzie kupują skutery z potrzeby ograniczenia kosztów dojazdów, czasami nie mając innych uprawnień to jest dla niektórych jedyny możliwy środek transportu – oprócz komunikacji publicznej. Zauważ, że do niedawna wystarczyło być pełnoletnim, by nawet bez podstawowej wiedzy o kodeksie ruchu drogowego, można było poruszać się po drogach publicznych! Zresztą nadal tak jest!
    Motocykl to już nieco inna bajka – dla wielu to jednak coś więcej niż praktyczna możliwość dojazdu.
    Pocieszające jest to, że coraz więcej ludzi kupuje motorowery dla innych celów niż codzienna jazda. Czerpią radość z jazdy jednośladem, czują potrzebę integracji z innymi, spotykają się i wyjeżdżają na wspólne wypady. To jest inne postrzeganie jazdy jednośladem.
    Myślę, że u Was na Pomorzu takich pasjonatów też nie brakuje.
    Nawet przy zorganizowanych grupach motocyklowych znajdziesz też takich, którzy jeżdżą motorkami o nieco mniejszej pojemności. Popytaj w okolicy, na pewno kogoś znajdziesz.
    Powodzenia.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Kisiu1981
    Użytkownik

Benekpe napisał post, który nie jest szyderczy! Ale to dobrze.

Seiandin
    Uczestnik

Zgadzam się. Moje pytanie było sformułowane w celu dowiedzenia się czy ktoś w ogóle jest chętny, bo chyba nawet nikt z Pomorza nie jest. Jak nie to nie, samemu też się rewelacyjnie jeździ po całej Polsce.:]

guliwer55
    Użytkownik

Ja jestem z Pomorza -Słupsk

Seiandin
    Uczestnik

Już nie wierzyłem, że z tych okolic ktoś odwiedza forum.:]

guliwer55
    Użytkownik

Może jest kilka osób ale przeważnie południowa część Polski

szczepanj23
    Uczestnik

Cz chcić Ja też do Mazowieckiej mam 70 km,do Sląskiej jeszcze więcej z się znamy i w miarę możliwych czasów widzimy L w G

guliwer55
    Użytkownik

Napisz coś po naszemu

Seiandin
    Uczestnik

No, większość z południa. Nie widzę przeszkód, żeby się kiedyś spotkać chociać na krótkiej przejażdżce.

guliwer55
    Użytkownik

Może spotkamy się na zlocie w Łebie

Seiandin
    Uczestnik

Niewykluczone, nie mam daleko. Byle tylko warunki pozwoliły.:]

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button