Turystyka

Dojazd skuterem do Euro 2012

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe mxx_rs mxx_rs 8 lata, 5 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #65011 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe
    Anonimowy
    • Post贸w: 3 133

A wi臋c 1 lipca zamierzam swoim torosem f16 pojecha膰 do strefy kibica, kt贸ra jest w Warszawie. Wyje偶d偶am z ul. Brownoska, i jad臋 wa艂em miedzeszy艅skim, co dalej? Jak tam dojecha膰? Gdzie mo偶na zaparkowa膰? Da rad臋 jecha膰 skuterem tam gdzie s膮 te ulice zamkni臋te? O kt贸rej najlepiej ju偶 tam by膰, aby si臋 przez t艂oki nie przeciska膰?

#65023 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2 689

Nie wiem czy to dobry pomys艂. Ko艂o strefy kibica jest bardzo du偶y t艂ok ludzi i 偶eby艣 potem nie narzeka艂 偶e masz z艂amane lusterko lub go wcale nie masz itd. na takie imprezy nie je藕dzi si臋 skuterem/autem a je艣li ju偶 to stawia daleko od miejsca imprezy tym bardziej na takim euro 2012.

Ja w Korkach Nie Stoj臋 !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 si臋ga do naszej historii oraz ikonicznych cech, kt贸re konsekwentnie rozwijali艣my przez lata. Rezultat: pe艂en charakteru z cruiser z najwi臋kszym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowali艣my i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. bia艂a podw贸jna linia w R 18 First Edition.
    #65031 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe
    Anonimowy
    • Post贸w: 3 133

My艣lisz, 偶e kto艣 b臋dzie si臋 interesowa艂 skuterem za 1600 z艂? Przecie偶 pewnie nie jeden ja mam taki wspania艂y pomys艂, a ludzie pewnie b臋d膮 przyje偶d偶ali Vespami, Peugeotami itd

#65039 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5 788

a co za r贸偶nica czy skuter za 1000 czy 10 000 z艂? My艣lisz 偶e pijany cz艂owiek nie urwie lusterka w chinolu bo jest tani? Jak chcesz si臋 przekona膰 to jed藕 馃檪 tylko, tak jak pisa艂 Kapu, 偶eby艣 potem nie 偶a艂owa艂 馃槈 lusterka to piku艣, skuter 艂atwo przewr贸ci膰, porysowa膰 itp.

Ps : ju偶 to widz臋, jak ktos pod sam膮 strefe vesp膮 podje偶d偶a 馃槈

Router WS 50 2013
    #65042 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 706

Ulice sa zamykane na 4h przed rozpoczeciem meczu a poniewaz chodza po nich ludzie to skutera policja nie wpusci. W zwiazku z tym dojedziesz tylko do granicy strefy i dalej z buta. A w kontekscie tego, ze podpici kibice moga cos zrobic ze skuterem to moze jakis parking strzezony… jeden jest na tylach Domow Towarowych Wars i Sawa, drugi przy WKD Srodmiescie. Ja jesli bym jechal w takie miejsce to z pewnoscia wolalbym zaplacic za parking i miec spokoj.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju rega艂 czy rega艂a ? Tak samo skuter a nie skutera !

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysy艂ka.

Uniwersalny kufer聽motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstaw膮 do 艂atwej instalacji.

Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Dojazd skuterem do Euro 2012
Informacje o Tobie: