Turystyka

Dojazd skuterem do Euro 2012

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe mxx_rs mxx_rs 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

A więc 1 lipca zamierzam swoim torosem f16 pojechać do strefy kibica, która jest w Warszawie. Wyjeżdżam z ul. Brownoska, i jadę wałem miedzeszyńskim, co dalej? Jak tam dojechać? Gdzie można zaparkować? Da radę jechać skuterem tam gdzie są te ulice zamknięte? O której najlepiej już tam być, aby się przez tłoki nie przeciskać?

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Nie wiem czy to dobry pomysł. Koło strefy kibica jest bardzo duży tłok ludzi i żebyś potem nie narzekał że masz złamane lusterko lub go wcale nie masz itd. na takie imprezy nie jeździ się skuterem/autem a jeśli już to stawia daleko od miejsca imprezy tym bardziej na takim euro 2012.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Myślisz, że ktoś będzie się interesował skuterem za 1600 zł? Przecież pewnie nie jeden ja mam taki wspaniały pomysł, a ludzie pewnie będą przyjeżdżali Vespami, Peugeotami itd

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

a co za różnica czy skuter za 1000 czy 10 000 zł? Myślisz że pijany człowiek nie urwie lusterka w chinolu bo jest tani? Jak chcesz się przekonać to jedź 🙂 tylko, tak jak pisał Kapu, żebyś potem nie żałował 😉 lusterka to pikuś, skuter łatwo przewrócić, porysować itp.

Ps : już to widzę, jak ktos pod samą strefe vespą podjeżdża 😉

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

Ulice sa zamykane na 4h przed rozpoczeciem meczu a poniewaz chodza po nich ludzie to skutera policja nie wpusci. W zwiazku z tym dojedziesz tylko do granicy strefy i dalej z buta. A w kontekscie tego, ze podpici kibice moga cos zrobic ze skuterem to moze jakis parking strzezony… jeden jest na tylach Domow Towarowych Wars i Sawa, drugi przy WKD Srodmiescie. Ja jesli bym jechal w takie miejsce to z pewnoscia wolalbym zaplacic za parking i miec spokoj.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie