Turystyka

Chorwacja 2013

Ten temat zawiera 28 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe guliwer55 guliwer55 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 29 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Ponieważ wpadliśmy na pomysł wyjazdu do Chorwacji w przyszłym roku,a właściwie to moja kobieta wymyśliła,zakładam oficjalny temat. Będziemy pisać o wszystkim co tyczy się wyjazdu. Jeśli jest ktoś chętny na taką wyprawę to zapraszamy.

Wstępna trasa w jedną stronę,która i tak będzie modyfikowana:

http://goo.gl/maps/G4jp4

P.S. Jeśli znajdzie się jakaś firma,która chciała by sponsorować to proszę o kontakt na priv.

Ekipa na dzień dzisiejszy,która by jechała na poniższym zdjęciu 🙂

Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

Fajny pomysł, gwoli ścisłości: czym jedziecie? 50-tkami na dowód osobisty czy czymś większym na kat A? bo z poprzedniego tematu jednoznacznie nie wiem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

roomcajz napisał:

Fajny pomysł, gwoli ścisłości: czym jedziecie? 50-tkami na dowód osobisty czy czymś większym na kat A? bo z poprzedniego tematu jednoznacznie nie wiem

Vitalkami, 49,4 ccm, na dowód (choć ja możliwe że będę miał już A)

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Mała zmiana – Vitalkami pojadą HugoBoss i Jolusia, ja natomiast mam zamiar do Chorwacji dojechać (i wrócić) Routerem WS 50.

Moja propozycja na trasę:

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

W Czechach obowiązuje na skutery AM u Nas go nie ma więc policja może Honorować prawo jazdy kat.A

motórzysta

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Może i obowiązuje, ale znam mnóstwo osób co wjechały do Czech i problemów nie było, np nasza Grupa Śląska ostatnio w Ostravie była. 😉

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe marin09
    marin09
    Użytkownik

A policja zatrzymywała? Jak nie maja nic do powiedzenia to i moze ja sie wybiore:)

motórzysta
    Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Ciekawy wypad ale jestem ciekaw ile będzie kosztować taka wyprawa czy obliczyliście paliwo ,jedzenie, nocleg

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Noclegi na dziko w namiocie więc 0,-

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe guliwer55
    guliwer55
    Użytkownik

Nocleg 0 a reszta ile bo jeśli ktoś będzie miał ochotę to na pewno będzie ciekaw ile koszta

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 29 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie