Turystyka

Chorwacja 2013

Ten temat zawiera 28 odpowiedzi, ma 10 g艂os贸w i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe guliwer55 guliwer55 7 lata, 10 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 29 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #76200 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 3 266

Poniewa偶 wpadli艣my na pomys艂 wyjazdu do Chorwacji w przysz艂ym roku,a w艂a艣ciwie to moja kobieta wymy艣li艂a,zak艂adam oficjalny temat. B臋dziemy pisa膰 o wszystkim co tyczy si臋 wyjazdu. Je艣li jest kto艣 ch臋tny na tak膮 wypraw臋 to zapraszamy.

Wst臋pna trasa w jedn膮 stron臋,kt贸ra i tak b臋dzie modyfikowana:

http://goo.gl/maps/G4jp4

P.S. Je艣li znajdzie si臋 jaka艣 firma,kt贸ra chcia艂a by sponsorowa膰 to prosz臋 o kontakt na priv.

Ekipa na dzie艅 dzisiejszy,kt贸ra by jecha艂a na poni偶szym zdj臋ciu 馃檪

#76203 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe roomcajz
    roomcajz
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 1 073

Fajny pomys艂, gwoli 艣cis艂o艣ci: czym jedziecie? 50-tkami na dow贸d osobisty czy czym艣 wi臋kszym na kat A? bo z poprzedniego tematu jednoznacznie nie wiem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #76230 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5 788

roomcajz napisa艂:

Fajny pomys艂, gwoli 艣cis艂o艣ci: czym jedziecie? 50-tkami na dow贸d osobisty czy czym艣 wi臋kszym na kat A? bo z poprzedniego tematu jednoznacznie nie wiem

Vitalkami, 49,4 ccm, na dow贸d (cho膰 ja mo偶liwe 偶e b臋d臋 mia艂 ju偶 A)

Router WS 50 2013
    #83347 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik

Ma艂a zmiana – Vitalkami pojad膮 HugoBoss i Jolusia, ja natomiast mam zamiar do Chorwacji dojecha膰 (i wr贸ci膰) Routerem WS 50.

Moja propozycja na tras臋:

Router WS 50 2013
    #83353 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe marin09
    marin09
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 349

W Czechach obowi膮zuje na skutery AM u Nas go nie ma wi臋c policja mo偶e Honorowa膰 prawo jazdy kat.A

mot贸rzysta

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #83354 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik

Mo偶e i obowi膮zuje, ale znam mn贸stwo os贸b co wjecha艂y do Czech i problem贸w nie by艂o, np nasza Grupa 艢l膮ska ostatnio w Ostravie by艂a. 馃槈

Router WS 50 2013
    #83355 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe marin09
    marin09
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 349

A policja zatrzymywa艂a? Jak nie maja nic do powiedzenia to i moze ja sie wybiore:)

mot贸rzysta
    #83399 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe guliwer55
    guliwer55
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 746

Ciekawy wypad ale jestem ciekaw ile b臋dzie kosztowa膰 taka wyprawa czy obliczyli艣cie paliwo ,jedzenie, nocleg

#83431 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik

Noclegi na dziko w namiocie wi臋c 0,-

Router WS 50 2013
    #83452 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe guliwer55
    guliwer55
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 746

Nocleg 0 a reszta ile bo je艣li kto艣 b臋dzie mia艂 ochot臋 to na pewno b臋dzie ciekaw ile koszta

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 29 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Chorwacja 2013
Informacje o Tobie: