Romet

zmienilem cylinder w romet router classa

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 g艂os贸w i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe LuxMot LuxMot 8 lata, 7 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 9 post贸w - 1 przez 9 (z 9 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #45607 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe mylas
    mylas
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 11

siemanko zmienilem cylinder na 80 w romet router classa i jest spoko przyspiech ale nie jechalem jeszcze na full bo cylinder docieram co jeszcze moglbym w nim zmienic zeby mial lepsze osiagi

#45610 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe sydney
    sydney
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 36

blokade z filtra powietrza zdjeles?rolki w wariatorze,wieksza dysze w gazniku

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #45614 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe mylas
    mylas
    U偶ytkownik

tam nie ma tej rurki w filtrze powietrzza o rolkach pomysle a nie wiem czy przy zmianie cylindra nie zmieniali nic w gazniku

#45618 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe sydney
    sydney
    U偶ytkownik

wiec sam cylindra nie zmieniales?

#45626 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2 689

mylas napisa艂:

siemanko zmienilem cylinder na 80 w romet router classa i jest spoko przyspiech ale nie jechalem jeszcze na full bo cylinder docieram co jeszcze moglbym w nim zmienic zeby mial lepsze osiagi

Kup motocykl. Skoro 80ccm Ci w skuterze ma艂o.

Ja w Korkach Nie Stoj臋 !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #45630 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe sydney
    sydney
    U偶ytkownik

motocykl?ale tu chodzi o to zeby z skutera wyciagnac jak najwiecej cylindry 80 tuning itp moduly odblokowane sam taki ale pytanie?ile to wytrzyma ile wal wytrzyma !ja sie z tym licze ale niektorzy nie wiercenie dziur w tlumniku ,stozki itp ok ,ale na jak dlugo cos co fabrycznie jest przystosowane do 50 km/h wytrzyma ?kolega ma zico rooster dopoki nie zdjal blokad nie psulo sie nic a teraz ?co jakis czas cos a ze sam nie potrafi wiec placi za uslugi mechanikow,jesli ktos sobie sam radzi z swoim sprzetem to ok

#45633 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5 788

wszyscy cylindry zmieniaj膮 a zapominaj膮 o prze艂o偶eniach, to dzi臋ki nim (m.innymi) skuter mo偶e szybciej jecha膰.

Router WS 50 2013
    #45684 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe mylas
    mylas
    U偶ytkownik

cylinder zmieniali mi mechanicy w salonie ale ja nie mysle zeby mi polecial nawet te 70kmh chyba ze z gorki i z wiatrem bo wczoraj jechalem i gaz odkrecilem na full nie chcacy bo zaznaczam cylinder na dotarciu to lecial 65kmh moze jak sie dotrze bedzie szybciej jechal nie wiem

#45691 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe LuxMot
    LuxMot
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 17

kup sobie do niego jeszcze sprz臋g艂o sportowe + wariator, rolki ok 7g. Jak b臋dzie ma艂o to wi臋ksze dysze w ga藕niku, ale bez przesady. Nie baw si臋 w modu艂y bo to strata pieni臋dzy. Jak potrzebujesz porady i cz臋艣ci to zapraszam na moj膮 stron臋 http://www.luxmot.pl tudzie偶 pisz na maila

Ogl膮dasz 9 post贸w - 1 przez 9 (z 9 艂膮cznie)
Odpowiedz do: zmienilem cylinder w romet router classa
Informacje o Tobie: