Romet

SKuter Router Classa 50 Town & City

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe madros
    madros
    Użytkownik

Witam mam problem z moim skuterem którym nie mogę jeździc ponieważ cieknie z niego paliwo przez odpowiecznik zgubiłem śróbkę którą cieżko dostac. Udało mi się ją zastąpić inną tyle że nadal cieknie . Czy jest taka możliwość żeby to jakoś zakleić silikonem i czy to nie wpłynie na dalszą jazdę?

Zdjęcie profilowe bitronxp1
    bitronxp1
    Użytkownik

podkładkę jakoś gumowa zrób

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie bardzo wiem co nazywasz odpowietrznikiem, zrób jakieś foto to będzie można coś pomyśleć.

Zdjęcie profilowe madros
    madros
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zakładam że cieknie z tej metalowej rureczki a śrubka to jest to coś na końcu?
    Jeśli tak, to śrubka pewnie jest za krótka i nie zamyka wylotu rurki po wkręceniu. Z rysunku wynika że jest to ustrojstwo uruchamiane manualnie w rasie potrzeby więc zaślepienie (usuwalne w razie czego) nie powinno na nic wpłynąć (lepiej jednak dobrać odpowiednią śrubkę)

Jeśli cieknie przy śrubie to gwint może być źle dobrany i gumowa uszczelka pod łepek tak jak pisze bitronxp1 powinna załatwić sprawę

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Gumowa uszczelka w kontakcie z benzyną? nie bardzo..Proponuję kupić w sklepie motoryzacyjnym specjalną mosiężną podkładkę. Guma na dłuższy okres nie załatwi sprawy, a podczas dokręcania, może się rozerwać.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Racja:)

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie