Romet

Router Bassa wymiana 偶ar贸wki kierunkowskazu ty艂. Pomoc

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe kiero kiero 9 lata temu.

Ogl膮dasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #40290 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Dino
    Dino
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 16

Hej spali艂a mi si臋 z ty艂u 偶ar贸wka od kierunkowskazu , i nie wiem jak mam si臋 do sta膰 to tylniej lampy , powiedzcie mi krok po kroku . Z g贸ry dzi臋ki za pomoc

#40297 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Dino
    Dino
    U偶ytkownik

Pomo偶ecie jak sie dosta膰 ? , bo nie chce p艂aci膰 za wymiane 偶ar贸wki ps. oczywi艣cie chce to zrobi膰 bez strat tzn nic po艂ama膰 i takie tam

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #40299 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Dino
    Dino
    U偶ytkownik

Rozkr臋ci艂em z ty艂u lampe z wszystkich 艣rubek i ona nie chce wyj艣膰 co j膮 trzyma ?

#43615 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe kiero
    kiero
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 30

Mia艂em podobny problem, tylko 偶e mi jeden kabelek si臋 dolutowa艂 (francowate dziury!), moja „naprawa” trwa艂a w (wolnym czasie) DWA dni. To nie ma艂o poniewa偶 musisz poluzowa膰 niemal wszystkie plastiki z ty艂u i po bokach, za wyj膮tkiem b艂otnika, odkr臋ci膰 ramke na baga偶nik, wyci膮gn膮膰 kufer pod siedzeniem i jego os艂on臋,ostatecznie wszystko si臋 trzyma na 2-贸ch 艣rubkach czerwonego klosza (kurde jak by nie mogli po prostu zostawi膰 tych 艣rubeczek na wierzchu, mo偶e by Basia by艂a mniej 艂adna ale mniej zdrowia zjad艂a by ta 偶ar贸wka)
    W tej tulejce z 偶ar贸wk膮 jest do艣膰 mocna spr臋偶ynka mocuj膮ca, ona wypycha 偶ar贸wk臋 偶eby si臋 nie przemieszcza艂a i zaci臋艂a o tulejk臋. Musisz j膮 mocno docisn膮膰 i przekr臋ci膰 (u mnie ba艂em si臋 偶eby mi w palcach nie p臋k艂a)
    narazie

Ogl膮dasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Router Bassa wymiana 偶ar贸wki kierunkowskazu ty艂. Pomoc
Informacje o Tobie: