Romet

Router Bassa ga┼Ťnie

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 g┼éosy i by┼é aktualizowany ostatnio przez Zdj─Öcie profilowe lop16 lop16 9 lata temu.

Ogl─ůdasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 ┼é─ůcznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #38154 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe Dino
    Dino
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 16

witam ot├│┼╝ mam problem jak skuter po stoi z 3 minuty i dodam gazu to ga┼Ťnie , na ┼Ťwiat┼éach jak po stoj─Ö to go za mula musz─Ö manetk─ů porusza─ç by wkr─Öci─ç na obroty na docieraniu tak mo┼╝e by─ç ?

#38157 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe lop16
    lop16
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 372

Na dotarciu nie powinno si─Ö tak dzia─ç. Na dodarciu silnik chodzi prawie tak samo jak zwykle tylko ma wi─Öksz─ů temp. Wykr─Ö─ç ┼Ťwiec─Ö i zobacz jaki ma kolor. Jak kawa z mlekiem to nie wina ga┼║nika jak jest innego koloru to wyreguluj ga┼║nik.

Kingway Coliber 4T 50 – <6000km

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B─ůd┼║ oryginalny i wyr├│┼╝nij si─Ö na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du┼╝e ko┼éa. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot─Ö┼╝na doza komfortu zar├│wno podczas jazdy po mie┼Ťcie, jak r├│wnie┼╝ wsz─Ödzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe┼énij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju┼╝ za 9 199 PLN.
    #38163 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe Dino
    Dino
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 16

a jak si─Ö dosta─ç do ┼Ťwiecy ? musz─Ö plastiki ┼Ťci─ůgacz ?

#38166 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe lop16
    lop16
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 372

Wiesz co nie wiem czy w bassie jest jakie┼Ť otwarcie do silnika tak jak u mnie w skuterze. Ja mam klapk─Ö pod czubkiem siedzenia. Nie umiem wyt┼éumaczy─ç ­čÖé

Kingway Coliber 4T 50 – <6000km
Ogl─ůdasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 ┼é─ůcznie)
Odpowiedz do: Router Bassa ga┼Ťnie
Informacje o Tobie: