Romet

Romet Zetka – wystarcza mu mocy?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe qoorchuck qoorchuck 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe qoorchuck
    qoorchuck
    Użytkownik

Witam, rozważam kupno Rometa Zetki 50. Dzisiaj się nim przejechałem i zauwazylem, ze w tym motorku jedynka jest praktycznie tylko do ruszania przez pierwsze 2 metry, w ogole nie ma tam przyspieszenia, dopiero na 2 jest tako takie przyspieszenie. W zwiazku z tym mam pytanie ktore mnie dosyć intryguje – jak to zrobic, gdy trzeba sie w miare szybko zebrac np. wyskakujac ze skrzyzowania? Bo wyglada na to ze trzeba by ruszac od razu z dwójki? 😀 pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

To jest 50 nie licz na mega duże przyśpieszenie 😉 1 ruszasz 2 jedziesz 🙂

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe qoorchuck
    qoorchuck
    Użytkownik

Czyli zmieniam bieg na srodku skrzyzowania? 😛 Nie no zartuje ale to oznacza ze musze sie wczesniej zatrzymywac by miec czas na zmiane biegu a to niezbyt wygodne 🙂 rzeczywiscie tak jest czy to tylko ja tak sobie wyobrazam?

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie