Romet

Romet Zetka - wystarcza mu mocy?

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #73830 Reply
  qoorchuck
  Użytkownik
  • Postów: 10

  Witam, rozważam kupno Rometa Zetki 50. Dzisiaj się nim przejechałem i zauwazylem, ze w tym motorku jedynka jest praktycznie tylko do ruszania przez pierwsze 2 metry, w ogole nie ma tam przyspieszenia, dopiero na 2 jest tako takie przyspieszenie. W zwiazku z tym mam pytanie ktore mnie dosyć intryguje – jak to zrobic, gdy trzeba sie w miare szybko zebrac np. wyskakujac ze skrzyzowania? Bo wyglada na to ze trzeba by ruszac od razu z dwójki? 😀 pozdrawiam.

  #73831 Reply
  harekop
  Użytkownik
  • Postów: 530

  To jest 50 nie licz na mega duże przyśpieszenie 😉 1 ruszasz 2 jedziesz 🙂

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #73839 Reply
  qoorchuck
  Użytkownik
  • Postów: 10

  Czyli zmieniam bieg na srodku skrzyzowania? 😛 Nie no zartuje ale to oznacza ze musze sie wczesniej zatrzymywac by miec czas na zmiane biegu a to niezbyt wygodne 🙂 rzeczywiscie tak jest czy to tylko ja tak sobie wyobrazam?

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Romet Zetka - wystarcza mu mocy?
Twoje informacje:
Back to top button