Romet

Romet Zetka - wystarcza mu mocy?

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe qoorchuck qoorchuck 8 lata, 2 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #73830 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe qoorchuck
    qoorchuck
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 10

Witam, rozwa偶am kupno Rometa Zetki 50. Dzisiaj si臋 nim przejecha艂em i zauwazylem, ze w tym motorku jedynka jest praktycznie tylko do ruszania przez pierwsze 2 metry, w ogole nie ma tam przyspieszenia, dopiero na 2 jest tako takie przyspieszenie. W zwiazku z tym mam pytanie ktore mnie dosy膰 intryguje – jak to zrobic, gdy trzeba sie w miare szybko zebrac np. wyskakujac ze skrzyzowania? Bo wyglada na to ze trzeba by ruszac od razu z dw贸jki? 馃榾 pozdrawiam.

#73831 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe harekop
    harekop
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 530

To jest 50 nie licz na mega du偶e przy艣pieszenie 馃槈 1 ruszasz 2 jedziesz 馃檪

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #73839 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe qoorchuck
    qoorchuck
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 10

Czyli zmieniam bieg na srodku skrzyzowania? 馃槢 Nie no zartuje ale to oznacza ze musze sie wczesniej zatrzymywac by miec czas na zmiane biegu a to niezbyt wygodne 馃檪 rzeczywiscie tak jest czy to tylko ja tak sobie wyobrazam?

Ogl膮dasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Romet Zetka - wystarcza mu mocy?
Informacje o Tobie: