Romet

Romet Z 125 Zetka

Ten temat zawiera 1 odpowied┼║, ma 1 g┼éos i by┼é aktualizowany ostatnio przez Zdj─Öcie profilowe dajkam dajkam 7 lata, 1 miesi─Öcy temu.

Ogl─ůdasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 ┼é─ůcznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #133606 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe dajkam
    dajkam
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 115

Witam, nie mog┼éem znale┼║─ç stosownego dzia┼éu wi─Öc pisz─Ö tutaj. Bardzo Mi zale┼╝y na tym temacie i odpowiedziach wi─Öc w razie z┼éego umieszczenia prosz─Ö o przeniesienie…

A wi─Öc tak…

Mam zamiar kupi─ç Rometa Z 125. Na pocz─ůtku my┼Ťla┼éem, ┼╝e to Zetka ale to chyba nast─Öpca, ten model dzieli wszystko praktycznie z modelu K-125 kt├│ry r├│┼╝ni si─Ö tylko kilkoma elementami. Wcze┼Ťniej je┼║dzi┼éem Toros-em F16, ale sprzeda┼éem my┼Ťl─ůc o czym┼Ť wi─Ökszym i biegowym… Interesuje mnie wszystko na temat tego motoroweru/motocykla (ju┼╝). Wa┼╝ne s─ů dla mnie wasze opinie, wasze przygody, zalety, wady. Interesuje mnie ile wam jedzie najszybciej? Bo wyniki s─ů r├│┼╝ne na forach, a producent deklaruj 90km/h…

Jest jeszcze sprawa bardzo wa┼╝na. Chodzi o Tuning (silnik 4t). Ten silnik ma nieco ponad 10KM i 90km/h, co na t─ů pojemno┼Ť─ç wydaje mi si─Ö troch─Ö ┼Ťmiesznym wynikiem… Pierwsz─ů rzecz─ů s─ů blokady. Bo nie wierz─Ö, ┼╝e 90km/h to max. Je┼Ťli s─ů to gdzie i jak je zdj─ů─ç?? Chcia┼ébym tak┼╝e wiedzie─ç z jakiego silnika pasuj─ů cz─Ö┼Ťci. Gdy┼╝ na allegro nie znalaz┼éem cz─Ö┼Ťci tuningowych do tego modelu. Chcia┼ébym tak┼╝e wiedzie─ç, poprzez co, mog─Ö zwi─Ökszy─ç moc. Czy modu┼é mo┼╝e by─ç ka┼╝dy byle by mia┼é odpowiedni─ů liczb─Ö pin├│w?? Czy Zmiana wydechu na sportowy da jaki┼Ť wynik?? Z tego co wiem to w 50ccm nie op┼éaca si─Ö go zmienia─ç, ale przy tuningu ju┼╝ zalecany, wi─Öc mo┼╝e przy pojemno┼Ťci 125ccm te┼╝ co┼Ť da?? Jak─ů pojemno┼Ť─ç mo┼╝na do niego w┼éo┼╝y─ç, zeby nie zmienia─ç wa┼éka g┼éowicy itp??

Prosz─Ö o Odpowied┼║ na kt├│rej mi bardzo zale┼╝y…

„Nie je┼║dzij szybciej ni┼╝ lata tw├│j anio┼é str├│┼╝”
    #133607 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe dajkam
    dajkam
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 115

Chcia┼ébym tak┼╝e wiedzie─ç jakie jest oznaczenie tego silnika, ┼╝eby mie─ç jaki┼Ť punkt zaczepienia w wyborze cz─Ö┼Ťci..

„Nie je┼║dzij szybciej ni┼╝ lata tw├│j anio┼é str├│┼╝”

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B─ůd┼║ oryginalny i wyr├│┼╝nij si─Ö na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du┼╝e ko┼éa. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot─Ö┼╝na doza komfortu zar├│wno podczas jazdy po mie┼Ťcie, jak r├│wnie┼╝ wsz─Ödzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe┼énij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju┼╝ za 9 199 PLN.
Ogl─ůdasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 ┼é─ůcznie)
Odpowiedz do: Romet Z 125 Zetka
Informacje o Tobie: