Romet

ROMET RXL ECO EDITION 4T-CZY KTOŚ MA TAKIEGO???

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pietro Pietro 7 lata temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Robertonos
    Robertonos
    Użytkownik

Witam! Czy ktoś tu posiada i jezdzi Rometem,modelem RXL 4T?Jestem ciekawy czy tylko ja mam tego skuta na Skuterowo. SZEROKOŚĆ!

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.
    Zdjęcie profilowe robin
    robin
    Użytkownik

Cześć, też mam tego „ścigacza”. Jakieś porady co do uzytkowania ?

robin

mario39
    Użytkownik

Witam ja również man RXL 4T rocznik 2010 jestem ciekaw Waszych opinii , bo na forum jest mało tematów o tym modelu . Jestem ciekaw ,czy macie jakieś problemy z tym „ścigaczem”

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe Robertonos
    Robertonos
    Użytkownik

Witam Szczęśliwych posiadaczy tego „ścigacza”.Mam takie pytanie do was:czy jak jedziecie już szybko bardzo(przyciśniecie go)i popuścicie lekko gaz(manetkę)i znowu odkręcicie na maxa to macie taki moment że się dławi(jakby dziura przez moment w mocy)????

YAMAHA T-MAX 500 STARY GRAT I ŚMIGA A ROBERTONOS NA POKŁADZIE.Nazwa własna:”JEBACZ WSCHODNIEJ SWOŁOCZY I JEJ POBRATYMCÓW”.
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Robertonos napisał:

Witam Szczęśliwych posiadaczy tego „ścigacza”.Mam takie pytanie do was:czy jak jedziecie już szybko bardzo(przyciśniecie go)i popuścicie lekko gaz(manetkę)i znowu odkręcicie na maxa to macie taki moment że się dławi(jakby dziura przez moment w mocy)????

W każdym skuterze ma miejsce sytuacja którą opisałeś. Aby ją usunąć montuje się gasboxa który zbiera nieprzepaloną mieszankę z gaźnika i pod wpływem podciśnienia wraca do gaźnika co powoduje że nie ma tzw. muła o którym pisałeś.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Kapuchon napisał:

Robertonos napisał:

W każdym skuterze ma miejsce sytuacja którą opisałeś. Aby ją usunąć montuje się gasboxa który zbiera nieprzepaloną mieszankę z gaźnika i pod wpływem podciśnienia wraca do gaźnika co powoduje że nie ma tzw. muła o którym pisałeś.

Z tego co mi wiadomo gasbox’y stosuje się przy większych tuningowych gaźnikach, które mają tendencję do zalewania silnika.

Robertonos, może wystarczy podregulować gaźnik, zawory…

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie