Romet

Romet ROUTER Skuter – Opinie

Ten temat zawiera 190 odpowiedzi, ma 45 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe BOBEK1988 BOBEK1988 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 191 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Piotr_Wielewicki
    Piotr_Wielewicki
    Użytkownik

Witam-Chciałbym poznać rzetelną i szczerą opinie na temat skutera marki ROMET ROUTER CITY LINE 50 – Proszę o komentarze,co sądzicie na temat tego skuterka i tak wogóle.Dzięki.

Jimi
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Ja myślę że za 2200 zł można kupić używany skuter np. Kymco.

Zdjęcie profilowe Sousek
    Sousek
    Użytkownik

Do niedawna była promocja w Tesco za 1890. 2 dni temu kolega zakupił na prawdę fajny. Wygodny pomimo 10′ kół, bardzo dobry zryw oraz ładny design. Ewentualnie kup Ince. 8)

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
    Zdjęcie profilowe Cytrus
    Cytrus
    Użytkownik

Jeżdżę Routerem Pluss z Auchan za 1600 i odważę się powiedzieć, iż jest to wdzięczny skuter i nie żałuję zakupu. Jedyne co w nim wymieniałem to akumulator i oczywista wszystkie płyny :mrgreen:

Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Nie kupiłbym tego skutera, z takimi małymi kółkami 10″, to deskorolka nie sqt. Pooglądaj na allegro Kingway Martinelli w tych samych pieniądzach, ale o niebo lepszy.

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Tylko że kolega chyba już kupił ten skuter i pyta jak się sprawuje 😀

Piotr_Wielewicki
    Użytkownik

Witam was – Tak jak napisał kolega HUGOBOSS ja już zakupiłem ten oto skuter,przed kupnem oczywiście przeglądałem różne opinie na temat tego pojazdu.Miałem do dyspozycji tylko dokładnie – 2200 PLN..Ale napewno nigdy nie interesowało mnie i nigdy nie zainteresuje mnie kupno czegoś używanego (Dla mnie to jest tak jak kupno czarnego kota w worku)-(Takie mamy nasze przysłowie).W tym przypadku spodobał mi się wygląd i marka ROMET i że nie ma naklejki MADE IN CHINA (Chociaż możliwe że ją ma tylko sprytnie ukrytą),a na przykład skuter KINGWAY BARACUDA ma taką naklejkę i to nawet na tylnej obudowie przy wlewie paliwa.-Jeśli to możliwe to proszę jeszcze o opinie i komentarze odnośnie tego mojego skuterka,a może nawet znajdzie się ktoś kto ma taki sam pojazd i podzieli się ze mną swoim i spostrzeżeniami.Co do kół to akurat takie mi pasują a tak apropo to nie widziałem jeszcze skuterka z kołami na przykład 24 cale.-Przypomne SKUTER ROMET ROUTER CITY LINE 50 – Pozdrawiam was serdecznie i dziękuje oraz SZEROKIEJ DROGI.- 🙂

Jimi
    Piotr_Wielewicki
    Użytkownik

Suawek napisał:

Ja myślę że za 2200 zł można kupić używany skuter np. Kymco.

Używanych pojazdów poprostu nie uznaje,ale dziękuje za opinie.

Jimi
    Zdjęcie profilowe Suawek
    Suawek
    Użytkownik

Niestety Romet to jest tylko z nazwy bo nie produkuje już skuterów a po prostu importuje je z Chin.

Zdjęcie profilowe Pyhorek
    Pyhorek
    Użytkownik

A ja go mam już około miesiąca i jestem zadowolona. Fajnie jeździ i ma przyjemny odgłos . Dla „małych” osób jest idealny. Nawet przy dużym obciążeniu dobrze jeździ . Jego wygląd jest ładniejszy od większości „renomowanych” skuterów. (To oczywiście moja opinia) .
    Jeśli chcesz wiedzieć o produkcji to pisze w instrukcji obsługi,
    oraz na przedniej części klosza od liczników.(ja to zauważyłam pod światło) .

Pyhor.
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 191 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie