Romet

Romet Router Deluxe – kufer.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe H2O H2O 5 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Laskowski Paweł
    Użytkownik

Witam, ostatnio kupiłem skuter Romet Router Deluxe 1 i zastanawiam się, czy byłaby możliwość zamontowania do niego jakiegoś kuferka. Nie mogę znaleźć do niego nic odpowiedniego przeznaczonego do tego modelu. Może ktoś wie o jakimś modelu kufra, który by pasował?

Zdjęcie profilowe H2O
    H2O
    Użytkownik

No nie żaruj sobie z nas, mały seryjny chińczyk jak marzenie, a ty kufra nie możesz do niego dobrać? ;P
    *
    Stelaż za 40 zeta i kufer wielkości 20…25 litrów na jeden kask za całe 70 zeta. Nie chcesz latać przy tym non-stop ze szmatką to kup jakiś… matowy.
    I już jest po sprawie.
    Poczytaj może sobie poniższy wątek i pooglądaj też zapodane tam zdjęcia, to będziesz już wiedział znacznie więcej. 😉

http://www.skuterowo.com/forums/topic/skuter-router-bassa-50
    *
    Edit:
    I kolejny zadowolony forumowicz. Fajnie. 🙂

Nie będę naprawiał twojego świata, bo mam zajęcie z naprawianiem swojego.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Każdy kufer będzie pasował pod warunkiem, że masz przystosowany bagażnik, jeśli nie, popytaj o bagażnik w Romecie, na alledrogo itp

Laskowski Paweł
    Użytkownik

Dopiero zaczynam przygodę ze skuterami i wcześniej za bardzo nie miałem z nimi do czynienia także bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi, na pewno te wszystkie informacje przydadzą się. Pozdrawiam.

kochamszybkajazde
    Użytkownik

mam ten skuter i mysle ze kufer do niego nie pasuje. to znaczy zalezy bo ja wole jak skuter ma sportowy wyglad, ale mysle ze kufer nie pasuje

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe H2O
    H2O
    Użytkownik

Spoko, dla widoku skutera z kierownikiem nic tam nie pasuje na taką *doklejkę* za jego plecami, ale skuter solo z takim kuferkiem nieco *dorośleje*.
    *
    Trzeba było mi iść na… Akademię Sztuk Pięknych, ale zmarnował się człowiek na zwykłym *wygwizdowie* i tyle mojego co sobie tutaj poużywam. 😉

Nie będę naprawiał twojego świata, bo mam zajęcie z naprawianiem swojego.
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie