Romet | Motocykle, Skutery, Motorowery, Opinie, Forum: Jednoślad.pl

Romet

Romet Router Deluxe - kufer.

Oglądasz 5 odpowiedzi wątku
  • Autor
    Wpisy
    • #171138 Odpowiedz
      Laskowski Paweł
      Członek

Witam, ostatnio kupiłem skuter Romet Router Deluxe 1 i zastanawiam się, czy byłaby możliwość zamontowania do niego jakiegoś kuferka. Nie mogę znaleźć do niego nic odpowiedniego przeznaczonego do tego modelu. Może ktoś wie o jakimś modelu kufra, który by pasował?

• #171142 Odpowiedz
      H2O
      Członek

No nie żaruj sobie z nas, mały seryjny chińczyk jak marzenie, a ty kufra nie możesz do niego dobrać? ;P
      *
      Stelaż za 40 zeta i kufer wielkości 20…25 litrów na jeden kask za całe 70 zeta. Nie chcesz latać przy tym non-stop ze szmatką to kup jakiś… matowy.
      I już jest po sprawie.
      Poczytaj może sobie poniższy wątek i pooglądaj też zapodane tam zdjęcia, to będziesz już wiedział znacznie więcej. 😉

http://www.skuterowo.com/forums/topic/skuter-router-bassa-50
      *
      Edit:
      I kolejny zadowolony forumowicz. Fajnie. 🙂

Nie będę naprawiał twojego świata, bo mam zajęcie z naprawianiem swojego.
    • #171143 Odpowiedz
      Anonim
      Nieaktywny

Każdy kufer będzie pasował pod warunkiem, że masz przystosowany bagażnik, jeśli nie, popytaj o bagażnik w Romecie, na alledrogo itp

• #171146 Odpowiedz
      Laskowski Paweł
      Członek

Dopiero zaczynam przygodę ze skuterami i wcześniej za bardzo nie miałem z nimi do czynienia także bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi, na pewno te wszystkie informacje przydadzą się. Pozdrawiam.

• #173660 Odpowiedz
      kochamszybkajazde
      Członek

mam ten skuter i mysle ze kufer do niego nie pasuje. to znaczy zalezy bo ja wole jak skuter ma sportowy wyglad, ale mysle ze kufer nie pasuje

• #173662 Odpowiedz
      H2O
      Członek

Spoko, dla widoku skutera z kierownikiem nic tam nie pasuje na taką *doklejkę* za jego plecami, ale skuter solo z takim kuferkiem nieco *dorośleje*.
      *
      Trzeba było mi iść na… Akademię Sztuk Pięknych, ale zmarnował się człowiek na zwykłym *wygwizdowie* i tyle mojego co sobie tutaj poużywam. 😉

Nie będę naprawiał twojego świata, bo mam zajęcie z naprawianiem swojego.
Oglądasz 5 odpowiedzi wątku
Odpowiedz na: Romet Router Deluxe - kufer.
Twoje dane:

Back to top button