Romet

Romet Router Bassa-dobry wyb贸r?

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 12 g艂os贸w i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe kustosz kustosz 8 lata, 9 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 16 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #43532 Odpowied藕

Zyxon
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 14

Witam,niedawno zda艂em na kart臋 motorowerow膮,i w zim臋 mam zamiar kupi膰 sobie skuter.
    Patrze przede wszystkim na Romet Router Bassa,ale nie wykluczam zakupu czego艣 z biegami.
    Mo偶na pozna膰 wasze opinie,lub skutery podobne do niego cenowo(bassa-1400-2000 z艂.) 馃槈 ?

Huragan <3
    #43769 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Mateusz17
    Mateusz17
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 7

Plecam ci kolego routera sam go mam i jest ok. A co do beig贸w to mia艂em choppera kruiser to nie radz臋 wadliwe silniki a jak interesuje ci臋 jaki艣 z ogar贸w to silink maj膮 ten sam co chopperek ja do swojego musia艂em nowy silnik kupi膰 bo w orginalnym wszystko sie sko艅czy艂o po 2500 km nie wiem moze by艂 藕le dotarty bo od kuzyna mia艂em

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #43784 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5 788

dziwne te silniki co montuj膮 w czoperach to 139FMB kt贸re s膮 ma艂o awaryjne.

Co do bassy – musisz mie膰 艣wiadomo艣 偶e wielu tysi臋cy km tym nie zrobisz. Mateusz wsz臋dzie pisze, 偶e 4000 km nabi艂 – a co to jest 4 ty艣. Jak dojedzie bez awari do 10 k to b臋dzie cud. 馃槈

Router WS 50 2013
    #44677 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe wikary
    wikary
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 3

Mam Tesco – chi艅czyka bassa od maja na razie przejecha艂em 3100 km bez obaw pojecha艂em z Warszawy pod Bia艂ystok i z powrotem prawie 400 km po drodze zatrzymywa艂em si臋 tylko tankowa膰. Chiny to pot臋ga gospodarcza i opinie 偶e wszystko co chi艅skie to ch艂am to chyba lekko przesadzone, na pewno nie mo偶na liczy膰 na pe艂ne dopracowanie przy masowej produkcji, i trzeba pami臋ta膰 偶e teraz prawie wszystkie markowe firmy przenios艂y swoj膮 produkcj臋 na wsch贸d.A jak kto艣 ma ch臋膰 na co艣 ekstra to najlepsze sprz臋ty s膮 robione na zam贸wienie nawet w Chinach

#44697 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Suawek
    Suawek
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 888

I kolejny raz trzeba t艂umacz 偶e to co zrobi艂 chi艅czyk w stodole nie jest tym samym co zrobi艂 chi艅czyk w fabryce zachodniego koncernu wg 艣ci艣le okre艣lonych projekt贸w, za艂o偶e艅 do specyfikacji materia艂owej i podlegaj膮cej surowej polityce jako艣ci.
    Rozp艂ywasz si臋 jak jako艣ci膮 skutera po przebiegu 3 tys km. Zr贸b 20 ty艣, to pogadamy

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #44715 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe a123659
    a123659
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2 527

Ma艂o liczy si臋 to gdzie jest robione. Produkty chi艅skie nie s膮 z艂e, tylko dlatego, 偶e s膮 produkowane w Chinach, lecz dla tego, 偶e s膮 produkowane byle jak, na bardzo du偶膮 skal臋, przy bardzo s艂abej jako艣ci produkt贸w. Po prostu chc膮 jak najmniej zap艂aci膰 za produkcj臋 takiego skuterka.

o
    #44738 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe elastyna
    elastyna
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 244

M贸j kolega ma router bassa, nabi艂 2000km i wszystko 艣miga. Bez blokad leci mu licznikowe 70km/h, przyspieszenie naprawd臋 przyzwoite do czego moge si臋 przyczepi膰 to tylko s艂aba jako艣膰 plastik贸w poza tym to wszystko jest OK.

Cpi Oliver 2t 2005r
    #44749 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe madi
    madi
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5 788

Tyle, 偶e co to jest 2000 km… Ledwo dotarty silnik… Pogadaj z nim o bezawaryjno艣ci jak dojedzie do 10 000.

Router WS 50 2013
    #45604 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe mylas
    mylas
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 11

siemanko ja mam romet router classa kupilem go w tesco narazie jezdzi spoko wysiadl mi tylko czujnik paliwa zmienilem cylinder na 80 przyspieszenie spoko jeszcze nie probowalem na full bo cylinder docieram ma przejechane 5tys moze chinski ale narazie nie narzekam

#45620 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe sydney
    sydney
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 36

oprocz peugeota mam jeszcze marketowego torosa ma nakrecone 4500km i wszystko jest ok

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 16 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Romet Router Bassa-dobry wyb贸r?
Informacje o Tobie: