Romet

Romet retro 7 [50] - zegarek na desce

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 g艂os贸w i by艂 aktualizowany ostatnio przez  Karolina Kupczak 7 lata, 2 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 6 post贸w - 1 przez 6 (z 6 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #54771 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe luzik
    luzik
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5

Witam. Kupi艂em pierwszy sw贸j skuter Romet retro 7.
    Z wyboru po pierwszych kilometrach jestem zadowolony i nie o tym chcia艂em porozmawia膰. Chcia艂em zapyta膰, do czego i jak u偶ywa膰 tego zegarka (z dwoma bia艂ymi przyciskami), kt贸ry jest na desce rozdzielczej. Instrukcja jest bardzo s艂aba i nic na ten temat w niej nie ma. Ten zegar ma jakie艣 funkcje. Totalnie nie wiem co z tym zrobi膰. Mo偶e kto艣 ju偶 rozkimni艂 o co w tym chodzi?

Ps. Instrukcja obs艂ugi do tego modelu jest beznadziejna. !!!

Artur
    #70349 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Karol
    Karol
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2

Cze艣膰 – te偶 sobie dzisiaj kupi艂em Retro 125 – i mam ten sam problem z zegarkiem.
    Czy uda艂o si臋 Tobie do tego doj艣膰 jak go uruchomi膰? Daj prosz臋 znaka.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #70352 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 706

Nie mia艂em styczno艣ci z tym modelem ale na logik臋 – jeden guzik od minut, drugi od godzin bo nie spodziewa艂bym si臋 tutaj jakiego艣 komputera pok艂adowego jak np. w kymco.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju rega艂 czy rega艂a ? Tak samo skuter a nie skutera !
    #70766 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Karol
    Karol
    U偶ytkownik

Gdyby to by艂o takie proste to nie pisa艂bym na forum. Mo偶e jest jaka艣 blokada – zegarek od nowego (mam go 3 dni) ca艂y czas swieci si臋 na 12.00 i ju偶.

Czy kto艣 ma z Was mo偶e taki sam model skutera (Romet retro)?
    Nie kumam jak to dzia艂a?

#82471 Odpowied藕

pszla
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 27

powiem, tak, nie wiem jak u was, ale u mnie ten zegarek 藕le dzia艂a, mam Retro 7 od kilku dni, zegarek ustawi艂em bez problemu, ale z zegarkiem jest inny problem – przynajmniej u mnie, mianowicie podczas jazdy zaczyna znika膰 2 cyfra a pierwsza zaczyna mryga膰. Powiem tylko, 偶e jest to dosy膰 denerwuj膮ca.
    Co do regulacji zegarka, dolny trzeba mocno wcisn膮膰 najlepiej kluczykiem bo one maj膮 wad臋 technologiczn膮, jak to chi艅czyki s膮 za kr贸tkie ko艅c贸wki i nie dotyka swoj膮 ko艅c贸wk膮 czujnika, ale jak u偶yjesz kluczyka to wszystko sobie bez problemu uregulujesz. Pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #141963 Odpowied藕

Karolina Kupczak
    U偶ytkownik

Witam, aby zmieni膰 godzin臋 nale偶y wcisn膮膰 dwa guziczki na raz, a nast臋pnie jednym (chyba g贸rnym) zmienia si臋 dat臋 i czas. R贸wnie偶 mam z nim problem, podczas jazdy znika, wy艂膮cza si臋, a p贸藕niej pokazuje op贸藕niony czas.
    Pozdrawiam

Ogl膮dasz 6 post贸w - 1 przez 6 (z 6 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Romet retro 7 [50] - zegarek na desce
Informacje o Tobie: