Romet

Romet retro 7 50 plastiki pomocy

Ten temat zawiera 1 odpowied┼║, ma 2 g┼éosy i by┼é aktualizowany ostatnio przez Zdj─Öcie profilowe Metros Metros 6 lata, 11 miesi─ůce temu.

Ogl─ůdasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 ┼é─ůcznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #141962 Odpowied┼║

Karolina Kupczak
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 2

Witam wszystkich forumowicz├│w, mam do was pytanie. Jestem w┼éa┼Ťcicielk─ů i fank─ů rometa retro 7. Niestety on nie odwzajemnia mojej mi┼éo┼Ťci i wczoraj zaliczyli┼Ťmy po┼Ťlizg. Mam zdart─ů ca┼é─ů praw─ů stron─Ö (i ja i on), praktycznie ka┼╝dy element… Chcia┼éabym jako┼Ť doprowadzi─ç go do porz─ůdku i tu moje pytanie: czy mog─Ö gdzie┼Ť kupi─ç plastiki? Czy mog─Ö jako┼Ť go wypolerowa─ç? W serwisie strasznie mnie kosz─ů a nic nie robi─ů, a wr─Öcz olewaj─ů wszystkie moje uwagi. Dodam, ┼╝e jest on na gwarancji. Prosz─Ö dorad┼║cie co mog─Ö zrobi─ç.
    Pozdrawiam

#141974 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe Metros
    Metros
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 126

Karolina, wyjd┼║ sobie mo┼╝e nied┼éugo za m─ů┼╝, za takiego, jakiego┼Ť rozs─ůdnego kolesia i on to wszystko co jest popsute to pewnie naprawi, jak za bardzo jednak sobie *nie zaleje pod korek swojej czapy* (i ten skuter pewnie naprawi i Ciebie nieco usprawni pewnie te┼╝). ­čÖé

Inaczej, to mo┼╝na si─Ö tutaj nawet grup─ů *spina─ç w pi─Ötnastu*, a Ty i tak nie ogarniesz cho─çby nawet cz─Ö┼Ťci tego, co Ci tutaj inni napisz─ů. ­čśŤ

Ale jednak na koniec, ┼╝eby┼Ť mo┼╝e nie szala┼éa tak bardzo po moim tutaj wpisie, to proponuj─Ö zapyta─ç tego oto tam poni┼╝ej… ­čÖé

Wujka Google warto zapyta─ç, w sensie wpisu w przegl─ůdarce internetowej… *sklep Romet plastiki Romet Retro*.
    Kumasz mo┼╝e Ty tutaj czacz─Ö, a mo┼╝e znowu jak wi─Ökszo┼Ť─ç osamotnionych, tak zwyczajowo, szukasz zwyk┼éego zainteresowania innych osobnik├│w swoj─ů tutaj osob─ů, bo rodzice olewali/olewaj─ů Ciebie ca┼ékowicie i si─Ö mo┼╝e nudzisz nawet, heh?!
    Te┼╝ pozdrawiam i ju┼╝ tak nie szalej na tych pewnie *zablokowanych* 49 cm3 silnika i kapciuszkach na felusiach rz─Ödu… 3.00/10 cali. ­čśŤ

Spiknij si─Ö mo┼╝e nawet z Olusi─ů tutaj, to znowu nudno nie b─Ödzie przy kolejnej sobocie/niedzieli, albo zamie┼äcie jednak to forum na inne, np. szafiarenka.pl. ­čśŤ

Rocznik widz─Ö… *98 (wida─ç to po tym, do┼Ť─ç n─Ödznym, zblazowanym, cho─ç nadal okupowanym *fejsie*), a czy Ty, Karolina, Bartola z Bawarii tutaj ju┼╝ pozna┼éa┼Ť, heh?
    Si─Ö zakr─Ö─ç tam mo┼╝e ko┼éo niego, to b─Ödziesz mia┼éa lepsze ┼╝ycie za te, takie swoje 5…10 lat, kto to wie, ale dzia┼éaj jednak. ­čÖé

Stawka… 200 euro dla mnie, jak wam razem co┼Ť tam jednak wypali, OK?

Kiedy┼Ť dziewczyny gotowa┼éy r├│wnie dobrze jak ich matki. A teraz?
    Teraz chlej─ů wi─Öcej ni┼╝ ich ojcowie!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B─ůd┼║ oryginalny i wyr├│┼╝nij si─Ö na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du┼╝e ko┼éa. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot─Ö┼╝na doza komfortu zar├│wno podczas jazdy po mie┼Ťcie, jak r├│wnie┼╝ wsz─Ödzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe┼énij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju┼╝ za 9 199 PLN.
Ogl─ůdasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 ┼é─ůcznie)
Odpowiedz do: Romet retro 7 50 plastiki pomocy
Informacje o Tobie: