Romet

Romet retro 7 50 plastiki pomocy

Ten temat zawiera 1 odpowied藕, ma 2 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Metros Metros 7 lata, 3 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #141962 Odpowied藕

Karolina Kupczak
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2

Witam wszystkich forumowicz贸w, mam do was pytanie. Jestem w艂a艣cicielk膮 i fank膮 rometa retro 7. Niestety on nie odwzajemnia mojej mi艂o艣ci i wczoraj zaliczyli艣my po艣lizg. Mam zdart膮 ca艂膮 praw膮 stron臋 (i ja i on), praktycznie ka偶dy element… Chcia艂abym jako艣 doprowadzi膰 go do porz膮dku i tu moje pytanie: czy mog臋 gdzie艣 kupi膰 plastiki? Czy mog臋 jako艣 go wypolerowa膰? W serwisie strasznie mnie kosz膮 a nic nie robi膮, a wr臋cz olewaj膮 wszystkie moje uwagi. Dodam, 偶e jest on na gwarancji. Prosz臋 dorad藕cie co mog臋 zrobi膰.
    Pozdrawiam

#141974 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Metros
    Metros
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 126

Karolina, wyjd藕 sobie mo偶e nied艂ugo za m膮偶, za takiego, jakiego艣 rozs膮dnego kolesia i on to wszystko co jest popsute to pewnie naprawi, jak za bardzo jednak sobie *nie zaleje pod korek swojej czapy* (i ten skuter pewnie naprawi i Ciebie nieco usprawni pewnie te偶). 馃檪

Inaczej, to mo偶na si臋 tutaj nawet grup膮 *spina膰 w pi臋tnastu*, a Ty i tak nie ogarniesz cho膰by nawet cz臋艣ci tego, co Ci tutaj inni napisz膮. 馃槢

Ale jednak na koniec, 偶eby艣 mo偶e nie szala艂a tak bardzo po moim tutaj wpisie, to proponuj臋 zapyta膰 tego oto tam poni偶ej… 馃檪

Wujka Google warto zapyta膰, w sensie wpisu w przegl膮darce internetowej… *sklep Romet plastiki Romet Retro*.
    Kumasz mo偶e Ty tutaj czacz臋, a mo偶e znowu jak wi臋kszo艣膰 osamotnionych, tak zwyczajowo, szukasz zwyk艂ego zainteresowania innych osobnik贸w swoj膮 tutaj osob膮, bo rodzice olewali/olewaj膮 Ciebie ca艂kowicie i si臋 mo偶e nudzisz nawet, heh?!
    Te偶 pozdrawiam i ju偶 tak nie szalej na tych pewnie *zablokowanych* 49 cm3 silnika i kapciuszkach na felusiach rz臋du… 3.00/10 cali. 馃槢

Spiknij si臋 mo偶e nawet z Olusi膮 tutaj, to znowu nudno nie b臋dzie przy kolejnej sobocie/niedzieli, albo zamie艅cie jednak to forum na inne, np. szafiarenka.pl. 馃槢

Rocznik widz臋… *98 (wida膰 to po tym, do艣膰 n臋dznym, zblazowanym, cho膰 nadal okupowanym *fejsie*), a czy Ty, Karolina, Bartola z Bawarii tutaj ju偶 pozna艂a艣, heh?
    Si臋 zakr臋膰 tam mo偶e ko艂o niego, to b臋dziesz mia艂a lepsze 偶ycie za te, takie swoje 5…10 lat, kto to wie, ale dzia艂aj jednak. 馃檪

Stawka… 200 euro dla mnie, jak wam razem co艣 tam jednak wypali, OK?

Kiedy艣 dziewczyny gotowa艂y r贸wnie dobrze jak ich matki. A teraz?
    Teraz chlej膮 wi臋cej ni偶 ich ojcowie!

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 si臋ga do naszej historii oraz ikonicznych cech, kt贸re konsekwentnie rozwijali艣my przez lata. Rezultat: pe艂en charakteru z cruiser z najwi臋kszym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowali艣my i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. bia艂a podw贸jna linia w R 18 First Edition.
Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Romet retro 7 50 plastiki pomocy
Informacje o Tobie: