Romet

Romet Pony Monster 50: Czy si臋 op艂aca?

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 4 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe ForeN ForeN 3 lata, 11 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 18 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #309759 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe ForeN
    ForeN
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 9

Witam! Mam 14 lat i zastanawia艂em si臋 nad kupnem tej motorynki/funbike’a. Czy op艂aca si臋 kupi膰 ? Czy kto艣 mia艂 z ni膮 styczno艣膰? Czy lepiej da膰 sobie spok贸j i kupi膰 jaki艣 skuter ?
    Prosz臋 o odpowiedzi na te pytania 馃榾
    Pozdrawiam ForeN.

#309761 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe grzesieq
    grzesieq
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 193

A ile masz wzrostu?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #309765 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe anonim
    Anonimowy
    • Post贸w: 4 666

To nowo艣膰, wi臋c kontakt mia艂 tylko Ja艣nienamtestuj膮cy Nadredaktor Leszek. Ale uda艂o mi si臋 posadzi膰 w艂asny zad na tym sprz臋cie na targach – wra偶enie by艂o niebywale pozytywne. Wydaje mi si臋, 偶e to lepsza zabawka, ni偶 wi臋kszo艣膰 skuter贸w. Jestem fanem Pony w nowym wcieleniu.

#309786 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe ForeN
    ForeN
    U偶ytkownik

Mam 1.60 wzrostu 馃榾

#309787 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe ForeN
    ForeN
    U偶ytkownik

Mi te偶 osobi艣cie sie ona podoba 馃榾

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #309788 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe anonim
    Anonimowy

Skoro Pony unios艂a Leszka, to da ciebie powinna by膰 super. Moim zdaniem, to bardzo fajny pomys艂, mo偶na u偶ywa膰 na codzien do normalnej jazdy (popatrz jak lata艂a odblokowana z Leszkiem, a ma ponad 180cm wzrostu i prawie 100kg), a mo偶na si臋 te偶 pobawi膰 (stunter). Do tego 膰wiczysz z manualn膮 skrzyni膮, czyli uczysz si臋 ju偶 do doros艂ego moto.

#309790 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe grzesieq
    grzesieq
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 193

Dokladnie Zulus, bardzo dobrze to ujales przyjacielu

#309793 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe ForeN
    ForeN
    U偶ytkownik

Dzi臋ki za rady i odpowiedzi 馃榾 Strasznie mi pomogli艣cie 馃榾 W艂a艣nie my艣la艂em o stuncie na niej 馃檪

#309804 Odpowied藕

Nie jest z艂e. Bardziej jest to funbike, ale wra偶enia pozytywne. Ja mam 185 wzrostu i 95 masy. Na dotarciu potwornie muli. Ale potem zaczyna mie膰 fajn膮 nawet dynamik臋.

#309810 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe anonim
    Anonimowy

Widzisz, Grzesiu, potrafisz si臋 odezwa膰 jak homo… sapiens :-)))

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 18 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Romet Pony Monster 50: Czy si臋 op艂aca?
Informacje o Tobie: