Romet

Romet Na 呕u偶el!

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Zipp_Quantum_R Zipp_Quantum_R 8 lata, 1 miesi臋cy temu.

Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #84687 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Zipp_Quantum_R
    Zipp_Quantum_R
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 107

Ostatnio sprzeda艂em mojego Rometa Kadeta koledze i zaskoczy艂 mnie swoim projektem.Zni偶y艂 ram臋 wyd艂u偶y艂 wachacz i wzi膮艂 si臋 za wycinanie blach na boki i za robienie baku.Jednym s艂owem zacz膮艂 przerabiac go na motocykl do 偶u偶lu pewnie wielu z was zauwa偶y艂o 偶e Kadety maj膮 50ccm nieca艂e dlatego planuje zakup 75ccm. I na koniec chcia艂em zadac pytanko wam co jeszcze jest wa偶nego w takim 偶u偶lowym motorku napiszcie prosz臋 co warto w艂o偶yc do niego i co warto tam zmienic.

Zipp Quantum R ; Romet Kadet M-780 ; Romet Ogar 200
    #84689 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe belebele
    belebele
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 258

Wydaje mi si臋, 偶e ten silnik b臋dzie za s艂aby.
    Jakie艣 125 w 2t, albo mocne 80ccm to chyba minimum. Rama chyba te偶 mo偶e by膰 s艂aba :/ Wg mnie lepiej by艂 by bawi膰 si臋 w takie przer贸bki na wi臋kszym moto (jakiej艣 starej jawie albo co艣:D)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 si臋ga do naszej historii oraz ikonicznych cech, kt贸re konsekwentnie rozwijali艣my przez lata. Rezultat: pe艂en charakteru z cruiser z najwi臋kszym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowali艣my i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. bia艂a podw贸jna linia w R 18 First Edition.
    #84810 Odpowied藕
    Zipp_Quantum_R
    U偶ytkownik

A mo偶e jakie艣 wzmocnienia na ramie? Na zgi臋cia? Dobry trop?

#84834 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 484

nie tylko zgi臋cia, wszystkie spawy najlepiej niech wzmocni blaszkami 3 mm – a przy kierownicy to w og贸le – przy je藕dzie na 偶u偶lu niestety okolice kierownicy sa najbardziej nara偶one na z艂amania- wi臋c to najwa偶niejsze

#84871 Odpowied藕
    Zipp_Quantum_R
    U偶ytkownik

Dzi臋ki za rady bo ja jestem ciemny je艣li chodzi o 偶u偶el on ju偶 troszk臋 wi臋cej rozumie w tym temacie ale poradz臋 mu to co mi poradzili艣cie Dzi臋ki wielkie! 馃榾

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysy艂ka.

Uniwersalny kufer聽motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstaw膮 do 艂atwej instalacji.

Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Romet Na 呕u偶el!
Informacje o Tobie: