Romet

romet maxi 125

Ten temat zawiera 86 odpowiedzi, ma 6 g┼éos├│w i by┼é aktualizowany ostatnio przez  Janusz Kloc 4 lata, 5 miesi─ůce temu.

Ogl─ůdasz 10 post├│w - 1 przez 10 (z 87 ┼é─ůcznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #297529 Odpowied┼║

Janusz Kloc
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 80

cze┼Ť─ç mam problem z maxi mianowicie jak jest zimny to ci─Ö┼╝ko ruszy─ç albo ruszy dobrze do skrzy┼╝owania a potem jest ci─Ö┼╝ko tak jak by mia┼é skrzynie manualn─ů to jak by z trzeciego biegu rusza┼é potrzebuje pomocy bo jest na gwarancji a serwis ca┼éy czas ┼╝e to ┼Ťwieca albo filtr powietrza , powiem jeszcze ┼╝e jak ju┼╝ ruszy i si─Ö zagrzeje to jest wszystko ok jak by nigdy nic ,co to mo┼╝e by─ç najgorzej jest rano jak jest zimny albo postoi z 5 godzin mo┼╝e kto┼Ť ma te┼╝ taki problem albo mia┼é

HANS
    #297544 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe paci
    paci
    Moderator
    • Post├│w: 5 807

nap─Öd si─Ö zacina [zapewne korektor] jed┼║ nie rozbior─ů i nasmaruj─ů]

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B─ůd┼║ oryginalny i wyr├│┼╝nij si─Ö na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du┼╝e ko┼éa. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot─Ö┼╝na doza komfortu zar├│wno podczas jazdy po mie┼Ťcie, jak r├│wnie┼╝ wsz─Ödzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe┼énij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju┼╝ za 9 199 PLN.
    #297625 Odpowied┼║

Janusz Kloc
    U┼╝ytkownik

dzi─Öki za odpowiedz , ale najgorsze jest to ┼╝e nie mog─Ö im tego udowodni─ç co si─Ö dzieje bo jak dojad─Ö do serwisu to ju┼╝ jest ok dzia┼éa jak trzeba a tak na moje s┼éowo nie zrobi─ů tego , a co mog─Ö zrobi─ç ja sam domowym sposobem opisz troch─Ö dok┼éadniej , czy tu chodzi o sprz─Ög┼éo ???????

HANS
    #297626 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Domowym sposobem to nic nie zrobisz bo utracisz gwarancj─Ö [to na obrazku prawdopodobnie si─Ö zacina na zimnym silniku]

ewentualnie wario na tuleii.

#297630 Odpowied┼║

Janusz Kloc
    U┼╝ytkownik

dobra napisz co mam zrobi─ç bo gwarancja do czerwca a oni i tak nic nie zrobi─ů napisz co mam zrobi─ç bo troche umiem bo ju┼╝ rozbiera┼éem wariator w innym skuterze tylko problem ze ┼Ťci─ůgaczem do wariatora i sprz─Ög┼éa

HANS

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara┼╝ BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b─ůd┼║ u┼╝ywany motocykl w doskona┼éym stanie. Wejd┼║ i sprawd┼║ jak blisko jest Tw├│j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #297632 Odpowied┼║

Janusz Kloc
    U┼╝ytkownik

to znaczy chodziło mi jak zablokować sprzęgło bo z wariatorem dam sobie rady

HANS
    #297639 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Posadzi─ç kogo┼Ť na skuter i niech wci┼Ťnie hamulce [dobrze ┼╝eby by┼é ci─Ö┼╝ki] jak odkr─Öcisz nakr─Ötk─Ö dzwona to reszta sama zejdzie.
    https://www.youtube.com/watch?v=BQzpd3yVens
    https://www.youtube.com/watch?v=2dN9RLM–a0

#297644 Odpowied┼║

Janusz Kloc
    U┼╝ytkownik

dzi─Öki ci za pomoc jutro mam wolne to sobie zrobie

HANS
    #297655 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post├│w: 20 281

tak nie do ko┼äca bo sprz─Ög┼éo trzeba jeszcze odkr─Öci─ç a tego bez blokady korektora nie ruszy. Jeszcze dzwon jak dzwon – faktycznie da si─Ö na hamulcu odkr─Öci─ç cz─Östo ale ta du┼╝a ┼Ťruba spajaj─ůca zesp├│┼é sprz─Ög┼éa i korektora to ju┼╝ bedzie ci─Özko.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #297661 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe paci
    paci
    Moderator

link nr 2

Ogl─ůdasz 10 post├│w - 1 przez 10 (z 87 ┼é─ůcznie)
Odpowiedz do: romet maxi 125
Informacje o Tobie: