Romet

romet maxi 125

Ten temat zawiera 86 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez  Janusz Kloc 3 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 87 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Janusz Kloc
    Użytkownik

cześć mam problem z maxi mianowicie jak jest zimny to ciężko ruszyć albo ruszy dobrze do skrzyżowania a potem jest ciężko tak jak by miał skrzynie manualną to jak by z trzeciego biegu ruszał potrzebuje pomocy bo jest na gwarancji a serwis cały czas że to świeca albo filtr powietrza , powiem jeszcze że jak już ruszy i się zagrzeje to jest wszystko ok jak by nigdy nic ,co to może być najgorzej jest rano jak jest zimny albo postoi z 5 godzin może ktoś ma też taki problem albo miał

HANS
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

napęd się zacina [zapewne korektor] jedź nie rozbiorą i nasmarują]

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Janusz Kloc
    Użytkownik

dzięki za odpowiedz , ale najgorsze jest to że nie mogę im tego udowodnić co się dzieje bo jak dojadę do serwisu to już jest ok działa jak trzeba a tak na moje słowo nie zrobią tego , a co mogę zrobić ja sam domowym sposobem opisz trochę dokładniej , czy tu chodzi o sprzęgło ???????

HANS
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Domowym sposobem to nic nie zrobisz bo utracisz gwarancję [to na obrazku prawdopodobnie się zacina na zimnym silniku]

ewentualnie wario na tuleii.

Janusz Kloc
    Użytkownik

dobra napisz co mam zrobić bo gwarancja do czerwca a oni i tak nic nie zrobią napisz co mam zrobić bo troche umiem bo już rozbierałem wariator w innym skuterze tylko problem ze ściągaczem do wariatora i sprzęgła

HANS

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Janusz Kloc
    Użytkownik

to znaczy chodziło mi jak zablokować sprzęgło bo z wariatorem dam sobie rady

HANS
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

Posadzić kogoś na skuter i niech wciśnie hamulce [dobrze żeby był ciężki] jak odkręcisz nakrętkę dzwona to reszta sama zejdzie.
    https://www.youtube.com/watch?v=BQzpd3yVens
    https://www.youtube.com/watch?v=2dN9RLM–a0

Janusz Kloc
    Użytkownik

dzięki ci za pomoc jutro mam wolne to sobie zrobie

HANS
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak nie do końca bo sprzęgło trzeba jeszcze odkręcić a tego bez blokady korektora nie ruszy. Jeszcze dzwon jak dzwon – faktycznie da się na hamulcu odkręcić często ale ta duża śruba spajająca zespół sprzęgła i korektora to już bedzie cięzko.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

link nr 2

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 87 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie