Romet

Romet 767 czy 717?

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 5 g┼éos├│w i by┼é aktualizowany ostatnio przez Zdj─Öcie profilowe lisu7 lisu7 7 lata temu.

Ogl─ůdasz 7 post├│w - 1 przez 7 (z 7 ┼é─ůcznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #137728 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe kacu142
    kacu142
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 21

Mam problem z wyborem 767 czy 717 oczywi┼Ťcie 2t

#137876 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe jajo422
    jajo422
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 183

niczym sie nie r├│┼╝ni─ů oprucz wygl─ůdem ,wiec kt├│ry ci sie bardziej podoba to bierz

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B─ůd┼║ oryginalny i wyr├│┼╝nij si─Ö na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du┼╝e ko┼éa. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot─Ö┼╝na doza komfortu zar├│wno podczas jazdy po mie┼Ťcie, jak r├│wnie┼╝ wsz─Ödzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe┼énij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju┼╝ za 9 199 PLN.
    #137878 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe agentmb
    agentmb
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 295

W jakiej wersji 717? Je┼Ťli ch┼éodzony ciecz─ů, to zdecydowanie wolalbym 717. A je┼Ťli ch┼éodzony powietrzem, to faktycznie silniki s─ů takie same i skutery r├│┼╝ni─ů si─Ö przede wszystkim wygl─ůdem.

#138122 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe madridista
    madridista
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 93

Mam 717 4T i jestem zadowolony.

#138132 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe lisu7
    lisu7
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 835

R├│┼╝nice.
    767:licznik eletryczny,bęben z tyłu
    717:licznik analogowy,tarcza z tyłu
    Ja bym wzi─ů┼é 717 nie dlatego ┼╝e go mam ale licznik analogowy czyli mniej awarii i tarcza lepiej hammuje a w osi─ůgach tak samo.

Przed u┼╝yciem zapoznaj si─Ö z tre┼Ťci─ů ulotki do┼é─ůczonej do Rometa b─ůd┼║ skonsultuj si─Ö z mechanikiem lub specjalist─ů, gdy┼╝ ka┼╝dy Romet niew┼éa┼Ťciwie stosowany zagra┼╝a Twojemu ┼╝yciu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara┼╝ BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b─ůd┼║ u┼╝ywany motocykl w doskona┼éym stanie. Wejd┼║ i sprawd┼║ jak blisko jest Tw├│j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #138134 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe Filippo73
    Filippo73
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 477

No i 767 ma p┼éask─ů pod┼éog─Ö, co czasami si─Ö przydaje

#138596 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe lisu7
    lisu7
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 835

w 717 te┼╝ mo┼╝esz mie─ç p┼éask─ů tylko 3 plastiki trzeba ┼Ťci─ůgn─ů─ç.:D

Przed u┼╝yciem zapoznaj si─Ö z tre┼Ťci─ů ulotki do┼é─ůczonej do Rometa b─ůd┼║ skonsultuj si─Ö z mechanikiem lub specjalist─ů, gdy┼╝ ka┼╝dy Romet niew┼éa┼Ťciwie stosowany zagra┼╝a Twojemu ┼╝yciu lub zdrowiu.:D
Ogl─ůdasz 7 post├│w - 1 przez 7 (z 7 ┼é─ůcznie)
Odpowiedz do: Romet 767 czy 717?
Informacje o Tobie: