Romet

romet 747 eco dziwne wibracje w czasie jazdy

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 5 g艂os贸w i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Santo Santo 8 lata, 6 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 9 post贸w - 1 przez 9 (z 9 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #54860 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Daro
    Daro
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 24

witam
    mam problem zwi膮zany z wibracja skutera po przekroczeniu 35km/h wyczuwalne s膮 wibracje narastaj膮 tak do 45km/h i ko艂o 50km/h przechodz膮,my艣la艂em ze ko艂o ma bicie ale chyba nie bo jak jecha艂em z g贸rki i zwolni艂em manetk臋 gazu wibracji nie by艂o w granicach 35/45km/h tak ze chyba cos jest z nap臋dem albo paskiem? skuter nowy przejechane 60km

Daro
    #54864 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe
    Anonimowy
    • Post贸w: 3 133

Przejechane 60km i ju偶 je藕dzisz nim 50km/h ? Jest co艣 takiego jak „docieranie skutera” – Poczytaj o tym.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #54867 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2 689

izdebski12 napisa艂:

Przejechane 60km i ju偶 je藕dzisz nim 50km/h ? Jest co艣 takiego jak „docieranie skutera” – Poczytaj o tym.

Pragn臋 doda膰 偶e podczas docierania nie je藕dzi si臋 tylko 30-35 km/h. Warto te偶 co jaki艣 czas wkr臋ci膰 silnik wy偶ej tzn. 50-55km/h. Og贸lnie to chodzi oto 偶eby nie przegrzewa膰 silnika i nadmiernie nie katowa膰 czyli nie je藕dzi膰 z manetk膮 ca艂y czas na full. Zreszt膮 ka偶dy ma swoj膮 metod臋 i nic na to nie poradz臋. O docieraniu ju偶 by艂o milion razy wi臋c warto poczyta膰. Sorry za offtop.

Dxx- ci臋偶ko cokolwiek powiedzie膰 na odleg艂o艣膰. Przy pewnych pr臋dko艣ciach s膮 odczuwalne wibracje w ka偶dym sprz臋cie wi臋c nie bardzo jest jak Ci pom贸c na odleg艂o艣膰 nie jad膮c tym sprz臋tem. Poszukaj kogo艣 z okolicy kto m贸g艂by si臋 przejecha膰 Twoim sprz臋tem i stwierdzi膰 czy wszystko jest ok.

Ja w Korkach Nie Stoj臋 !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    #54872 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Daro
    Daro
    U偶ytkownik

tak izdebski12 wiem co to jest docieranie skutera dok艂adnie przeczytaj kiedy osi膮gn膮艂em ta pr臋dko艣膰 bo jak by艣 nie wiedzia艂 to ci napisze ze na prostej ten skuter jedzie max 45km/h a dlatego tak jest bo jest zablokowana manetka gazu 艣rubk膮 przy ga藕niku taka blokada w tym modelu rometa i tym sposobem nie dodam gazu na maxa.
    Tez jestem tego samego zdania co Kapuchon ze trzeba wkr臋ci膰 na chwile skuter na wy偶sze obroty

Daro
    #54952 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Daro
    Daro
    U偶ytkownik

witam
    jedynie co zauwa偶y艂em to po rozp臋dzeniu skutera do 45km/h i zwolnienie manetki gazu skuter zaczyna wytraca膰 pr臋dko艣膰 i wibracje ustaj膮 tak ze moim zdaniem co艣 jest z nap臋dem mo偶ne wariator?

Daro

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #54954 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe
    Anonimowy
    • Post贸w: 795

Odkr臋膰 pokrywe przek艂adni i zobacz co si臋 tak kryje ;D

#54961 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Daro
    Daro
    U偶ytkownik

Witam
    raczej chodzi mi o konkrety czy juz kos z forum mial taki przypadek co bylo prwzyczyna tych wibracji.czy to jest raczej normalne,skuter jest nowy przejechane 60km,na poczatku wibracje byly odczuwalne przy 40km/h teraz przy 35km/h

Daro
    #55854 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Santo
    Santo
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 3

AraS napisa艂:

Odkr臋膰 pokrywe przek艂adni i zobacz co si臋 tak kryje ;D

Ja te偶 tak my艣l臋 偶e to b臋dzie to 馃槈 Ja mam ten sam problem przy pr臋dko艣ci 60-70 ale po przejechaniu 14458km a nie 60km :p robi艂em ju偶 wszystko pr贸cz przek艂adni 馃槈

Santo
    #56904 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Santo
    Santo
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 3

Witam ponownie. U mnie przyczyn膮 wibracji by艂o zu偶yte 艂o偶ysko w przek艂adni

Santo
Ogl膮dasz 9 post贸w - 1 przez 9 (z 9 艂膮cznie)
Odpowiedz do: romet 747 eco dziwne wibracje w czasie jazdy
Informacje o Tobie: