Romet

Romet 747 4T - problem z uruchomieniem

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe kosa747 kosa747 8 lata, 4 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #58296 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe eses007
    eses007
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 1

Witam,

Jak w temacie, m贸j 747 ma problemy z paleniem. Niezale偶nie od tego, czy pr贸buj臋 zrobi膰 to z kopniaka, czy startera. Zazwyczaj popyrka kilka sekund i ga艣nie. Po kilku pr贸bach jako艣 chodzi, jednak po dodaniu gazu ga艣nie. Je艣li zostawi臋 go do czasu, kiedy si臋 rozgrzeje, nie mo偶e si臋 wkr臋ci膰 na obroty. Dzieje si臋 co艣 takiego: http://youtu.be/zfeICabjtKE
    Poprzedni w艂a艣ciciel nie mia艂 tych problem贸w, ale tu偶 przed przej臋ciem skutera przeze mnie zosta艂 wymieniony modu艂 zap艂onowy na taki, kt贸ry nie posiada blokad. Nie wiem co jeszcze robiono, ale wydaje mi si臋, 偶e to w艂a艣nie modu艂 niezbyt skutecznie zarz膮dza prac膮 silnika.

#58305 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe harekop
    harekop
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 530

Przeczy艣膰 ga藕nik i przy okazji dysze.

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #63966 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe kosa747
    kosa747
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 10

sprawd藕 elektrozaw贸r ssania przy ga藕niku, te偶 mia艂em ten problem i winowajc膮 by艂 elektrozaw贸r

Ogl膮dasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Romet 747 4T - problem z uruchomieniem
Informacje o Tobie: