Romet

romet 727eco 4t problem ! zero mocy w skuterze

Ten temat zawiera 1 odpowied藕, ma 1 g艂os i by艂 aktualizowany ostatnio przez  hiorimaru 8 lata, 3 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #57056 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe lollol123
    lollol123
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2

Siemka, mam problem z moim skuterem :c na liczniku mam juz ponad 140km przedtem problemu nie zauwarzalem bo nie jezdzilem szybciej niz 30km/h 馃檪 ale od paru dni czasami laduje mu troche do gazu skuter nie idzie wiecej niz 40km/h w dodatku te predkosc osiaga po dluzszym czasie… jak juz idzie te 40 strasznie zaczyna wibrowac , 艂apie zamu艂a i wiecej juz nie pojdzie, skutera mocy nie ma od poczatku, ale kazdy tlumaczyl mi ze jest na dotarciu a poza tym chinczyk wiec nie mam na co liczyc po 100km zmienilem olej wiec raczej sie nie zaciera, jedyna blokada ktora zdje艂em to srobka od raczki z gazem sam juz nie wiem czemu skuter jest taki slaby :c !

#57063 Odpowied藕

hiorimaru
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 90

we藕 usun 1 temat a nie 2 robisz mowie ci serwis sam nie grzeb pewnie nic nie umiesz szkoda gwarancji .ale wedlug mnie masz cos z gaznikiem

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
Odpowiedz do: romet 727eco 4t problem ! zero mocy w skuterze
Informacje o Tobie: