Romet

romet 727eco 4t problem ! zero mocy w skuterze

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  hiorimaru 7 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lollol123
    lollol123
    Użytkownik

Siemka, mam problem z moim skuterem :c na liczniku mam juz ponad 140km przedtem problemu nie zauwarzalem bo nie jezdzilem szybciej niz 30km/h 🙂 ale od paru dni czasami laduje mu troche do gazu skuter nie idzie wiecej niz 40km/h w dodatku te predkosc osiaga po dluzszym czasie… jak juz idzie te 40 strasznie zaczyna wibrowac , łapie zamuła i wiecej juz nie pojdzie, skutera mocy nie ma od poczatku, ale kazdy tlumaczyl mi ze jest na dotarciu a poza tym chinczyk wiec nie mam na co liczyc po 100km zmienilem olej wiec raczej sie nie zaciera, jedyna blokada ktora zdjełem to srobka od raczki z gazem sam juz nie wiem czemu skuter jest taki slaby :c !

hiorimaru
    Użytkownik

weź usun 1 temat a nie 2 robisz mowie ci serwis sam nie grzeb pewnie nic nie umiesz szkoda gwarancji .ale wedlug mnie masz cos z gaznikiem

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie