Romet

Romet 727 problemy z odpaleniem

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 4 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #625201 Odpowied藕

Damian Soko艂owski
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2

Witam wszystkich
    Mam taki problem gdy偶 skuter sta艂 d艂u偶szy czas oko艂o roku bez odpalania i teraz mam taki problem gdy偶 po tym czasie odpala ze strza艂a np. przez 2 dni a trzeciego dnia ju偶 nie pali wtedy 艣ci膮gam przew贸d od benzyny skuter odpala i tak zn贸w chodzi 2 dni i to samo si臋 dzieje
    Czy to kwestia regulacji czy mo偶e gdzie艣 jak膮艣 uszczelka sparciala(najbardziej dziwi mnie to 偶e 2 dni pali ze strza艂a a na trzeci dzie艅 musze 艣ci膮ga膰 przew贸d paliwowy i wtedy odpala)
    Dodam jeszcze ze jak zejdzie na takie naprawd臋 niskie obroty to przy dodaniu gwa艂townie gazu si臋 zadusza
    Prosz臋 o pomoc
    Dodam jeszcze ze skuter ma wymieniony filtr paliwa a filtr powietrza to sto偶ek

#625218 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 555

a sk膮d t膮 rurke od paliwa musisz 艣ci膮ga膰.
    i czy on je藕dzi czy tylko odpala a jechac si臋 nie da? te filtry ju偶 tak mia艂 i dzia艂a艂 czy to si臋 zmieni艂o teraz kiedy ju偶 nie odpala艂?

偶eby odpowiadac na posty w grupie Romet trzeba do niej najpierw do艂膮czy膰

• Odpowied藕 ta zosta艂a zmodyfikowana 3 lata, 4 miesi膮ce temu przez Zdj臋cie profilowe Wombat Wombat.
    ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    • Odpowied藕 ta zosta艂a zmodyfikowana 3 lata, 4 miesi膮ce temu przez Zdj臋cie profilowe Wombat Wombat.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #625236 Odpowied藕

Damian Soko艂owski
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2

dok艂adnie robi臋 to tak zaczynam kr臋ci膰 rozrusznikiem 艣ci膮gam rurk臋 paliwow膮 dochodz膮c膮 do ga藕nika skuter po 2-3 sek. odpala zak艂adam rurk臋 i dos艂ownie 2 dni pali ze strza艂a i na 3 dzie艅 robi si臋 to samo 偶e mog臋 kreci膰 do 艣mierci i nic a zdejm臋 przew贸d 2-3 sek i pali zn贸w 2 dni i na 3 dzie艅 nie odpala i takie b艂臋dne ko艂o

filtry wymieni艂em teraz na nowe w celu oczyszczeniowym, wcze艣niej by艂y identyczne.

skuter po odpaleniu przez te 2 dni normalnie je藕dzi nie d艂awi si臋 tylko czasem spadnie na takie naprawd臋 bardzo wolne obroty i wtedy po dodaniu gwa艂townie gazu si臋 zadusza i ga艣nie

Dodam 偶e jakim艣 偶贸艂todziobem nie jestem, troch臋 si臋 na tym znam ale porostu dla mnei jest to tak dziwne 偶e ju偶 nie mam 偶adnych pomys艂贸w

#626404 Odpowied藕

Robert Jackiewicz
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 1

Ja dla mnie to problem le偶y w odpowietrzenie zbiornika paliwa. Dostaje podci艣nienia i nie moze zassa膰 paliwa. 艢ci膮gasz w臋偶yk i ci艣nienie si臋 wyr贸wnuje i tak w ko艂o.

#626409 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 555

i my艣lisz 偶e takie zdj臋cie rurki nagle mu wyr贸wnuje ci艣nienia na dwa dni przez kt贸re pali normalnie?

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Romet 727 problemy z odpaleniem
Informacje o Tobie: