Romet

romet 727 i olej i czerwona rura

Tagi: , , ,

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 6 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

hiorimaru
    Użytkownik

witam.moj romet bierze duzo oleju litr na 500km i taki tez ma przebieg.Jest to 2t czasem zdążą sie ze kopci naprawde duzo z rury ale przyjadę 3km i juz jest ok .ale dzis bylo inaczej jadę i nagle zaczol bardzo kopcic potem po 2km iskry z tlumika bo sie tak nagrzal ze d środka byl czerwony.rurę mam zawsze mokra od oleju i mysle czy ten olej sie tak nie rozgorzał.zreszta nie wazne co mogło sie zepsuć jutro dzwoni do gościa z serwisu i mu powiem.tylko napiszcie dlaczego tak jest i co sie psuje a ja mu przekaże 😀

hiorimaru
    Użytkownik

pomoże ktos

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Moim zdaniem – jeśli istnieje możliwość regulacji dozownika oleju to trzeba to zrobić. Jeśli możliwości takiej nie ma trzeba mechanizm dozownika wymienić.

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.

hiorimaru
    Użytkownik

a jakas inna przyczyną moze byc? no i wiem ze tu nie ma regulacji

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Wydaje mi się, że musi być rozregulowana pompka oleju. Może trzeba ją wymienić. W przypadku awarii pompki przeważnie nie podaje ona oleju i silnik się zaciera ale tu sam nie wiem dokładnie…

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie