Romet

Romet 727 Eco tylny klosz

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #111305
  madziarny22
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam , mam pytanko odnosnie tylnej lampy w Romecie 727 Eco , mianowicia chialem zapytac jak zabrac sie do wymiany klosza lampy wstecznej . Wmiare mozliwosci poprosił bym o opisanie krok po kroku demontaż tylnego klosza i jakie narzedzia były by do tego niezbedne mile widzane zdjęcia moze wydac sie to banalnie proste ale dla osób nie majacych dotychczas nic z mechanika to twardy orzech do zgryzienia :). Dziekuje z góry pieknie za pomoc .

  #112071
  Matt_at
  Użytkownik
  • Postów: 83

  pod lampą masz element trzymający się na dwóch śrubach. Odkręcasz je. Zdejmujesz ten element a pod nim są kolejne 2 śruby. Odkręcenie Ich spowoduje że używając delikatniesiły „wyjdzie” czerwony klosz. Wtedy możliwe będzie usunięcie białych kloszy ( są na zaczepy góra dół )

  Założenie nowych odbywa się odwrotnie.

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button