Romet

Romet 727 eco, grzechocze podczas jazdy.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 g┼éosy i by┼é aktualizowany ostatnio przez Zdj─Öcie profilowe Montecjusz Montecjusz 6 lata, 8 miesi─ůce temu.

Ogl─ůdasz 6 post├│w - 1 przez 6 (z 6 ┼é─ůcznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #149760 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe mrmax
    mrmax
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 6

Witam, mam rometa od maja tego roku, nabite 4,5k przebiegu, oleje i te sprawy na czas zawsze, ale od jakich┼Ť 100km zauwa┼╝y┼éem ┼╝e grzechocze podczas jazdy czym wi─Öksze obroty tym gorzej, martwi mnie to, silnik ma spore wibracje ale wszystkie mocowania s─ů ok, wie kto┼Ť czemu tak mo┼╝e by─ç?wini─ç za to rolki?

#149762 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe Montecjusz
    Montecjusz
    U┼╝ytkownik
    • Post├│w: 155

Sprawd┼║ kopk─Ö ­čśÇ Serio! Mi co┼Ť tak grzechota┼éo i si─Ö okaza┼éo, ┼╝e to ten otwierany element kopki o jej ramie drga┼é ­čśÇ

Zipp quantum 2t.
    Wierz─Ö i si─Ö tego nie wstydz─Ö ­čÖé
    LwG!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B─ůd┼║ oryginalny i wyr├│┼╝nij si─Ö na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du┼╝e ko┼éa. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot─Ö┼╝na doza komfortu zar├│wno podczas jazdy po mie┼Ťcie, jak r├│wnie┼╝ wsz─Ödzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe┼énij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju┼╝ za 9 199 PLN.
    #149763 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe mrmax
    mrmax
    U┼╝ytkownik

To niestety nie to :/ to bardziej z prawej strony dochodzi.

#149765 Odpowied┼║
    Montecjusz
    U┼╝ytkownik

Jak z prawej to sprawd┼║ dobrze czy wszystko jest dokr─Öcone jak trzeba tam. Np. t┼éumik/os┼éona plastiki i inne rzeczy o kt├│ych si─Ö nawet nie my┼Ťli. Jak to wykluczysz to dopiero warto my┼Ťle─ç i sprawdza─ç powa┼╝niejsze rzeczy ­čÖé

Zipp quantum 2t.
    LwG!
    #149768 Odpowied┼║
    Zdj─Öcie profilowe mrmax
    mrmax
    U┼╝ytkownik

Ju┼╝ wiem… mocowanie t┼éumika si─Ö urwa┼éo i to to tak ha┼éasowa┼éo, niewidoczne prawie a takie denerwuj─ůce, dzi─Öki za wskaz├│wk─Ö, temat do zamkni─Öcia.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara┼╝ BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b─ůd┼║ u┼╝ywany motocykl w doskona┼éym stanie. Wejd┼║ i sprawd┼║ jak blisko jest Tw├│j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #149777 Odpowied┼║
    Montecjusz
    U┼╝ytkownik

Nie ma za co ­čÖé TO jest najciekawsze, ┼╝e czasami najg┼éupsze rzeczy okazuj─ů si─Ö przyczyn─ů. LwG! ­čÖé

Zipp quantum 2t.
    LwG!
Ogl─ůdasz 6 post├│w - 1 przez 6 (z 6 ┼é─ůcznie)
Odpowiedz do: Romet 727 eco, grzechocze podczas jazdy.
Informacje o Tobie: