Romet

romet 727 2t raz odpala raz nie

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  hiorimaru 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

hiorimaru
    Użytkownik

witam mam taki problem z moim rowerem jest nowy mam 80 km zrobione i zauważyłem ze jak jest zimny np postoi noc w garażu temperatura na plus . to rano nie chce odpalic wogóle jak stygnie to nie chce a takto to normalnie jak jest ciepły na. rozrusznik

hiorimaru
    Użytkownik

pomoże ktos?

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe romet727p10
    romet727p10
    Użytkownik

masz problem z ‚rowerem’? 😀 A gdy jest zimny to jak go odpalasz? z rozrusznika czy na kopa?

hiorimaru
    Użytkownik

no sory za ten ” rower” ok znalazłem patent moze sie przyda komuś wiec tak stawiamy na nóżki z nie przekrecona stacyjka i kopiemy z 10 razy w środku robi sie wtedy ciśnienie i potem pezekrecamy stacyjke i probobujemy normalnie odpalic . bede tak robic do 1 przeglądu az mi wyreguluja gaznik itp

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie