Romet

romet 727 2t raz odpala raz nie

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez  hiorimaru 8 lata, 8 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #54239 Odpowied藕

hiorimaru
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 90

witam mam taki problem z moim rowerem jest nowy mam 80 km zrobione i zauwa偶y艂em ze jak jest zimny np postoi noc w gara偶u temperatura na plus . to rano nie chce odpalic wog贸le jak stygnie to nie chce a takto to normalnie jak jest ciep艂y na. rozrusznik

#54243 Odpowied藕

hiorimaru
    U偶ytkownik

pomo偶e ktos?

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 si臋ga do naszej historii oraz ikonicznych cech, kt贸re konsekwentnie rozwijali艣my przez lata. Rezultat: pe艂en charakteru z cruiser z najwi臋kszym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowali艣my i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. bia艂a podw贸jna linia w R 18 First Edition.
    #54254 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe romet727p10
    romet727p10
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 471

masz problem z 鈥歳owerem鈥? 馃榾 A gdy jest zimny to jak go odpalasz? z rozrusznika czy na kopa?

#54256 Odpowied藕

hiorimaru
    U偶ytkownik

no sory za ten ” rower” ok znalaz艂em patent moze sie przyda komu艣 wiec tak stawiamy na n贸偶ki z nie przekrecona stacyjka i kopiemy z 10 razy w 艣rodku robi sie wtedy ci艣nienie i potem pezekrecamy stacyjke i probobujemy normalnie odpalic . bede tak robic do 1 przegl膮du az mi wyreguluja gaznik itp

Ogl膮dasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 艂膮cznie)
Odpowiedz do: romet 727 2t raz odpala raz nie
Informacje o Tobie: