Romet

Romet 717 4T problem z ssaniem paliwa

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Omegos1996 Omegos1996 7 lata, 3 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #114560 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe wKermit
    wKermit
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5

Siema, mam problem, a w sumie to nawet dwa. Pierwszy z nich jest taki:
    Moj akumulator wyladowywuje sie po kilku zakreceniach, to znaczy na poczatku kreci szybko, i gwaltownie spowalnia – nie chce odpalic.
    Drugi jest taki, kiedy akumulator jest naladowany na maxa i chce odpalic skuter to ten nie pobiera mi paliwa z baku, ale jesli wezme pompke rowerowa, zdejme przewod paliwowy i „dmuchne” za jej pomoca w wezyk to skuter odpala normalnie. Wiecie co moze byc tego przyczyna? Co mam wymienic zeby skuter byl calkowicie sprawny? Dziekuje za pomoc!

Moj skuter to Romet 717 4T, rok 2010/11.

#115365 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe wKermit
    wKermit
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 5

zna ktos odpowiedz na moje pytania?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #115399 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe faflusniak
    faflusniak
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 140

skro nie pisza-albo to banal,albo nie wiedza,a najczesciej lenistwo.ja nie wiem

Lubie zapierdala膰 (60 km max po Trasie Gda艅skiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

#115402 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Omegos1996
    Omegos1996
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 120

a kranik paliwa sprawdza艂e艣?

Ch臋tnie pomog臋 gg 44212742
Ogl膮dasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Romet 717 4T problem z ssaniem paliwa
Informacje o Tobie: