Romet

Romet 717 4T problem z ssaniem paliwa

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Omegos1996 Omegos1996 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe wKermit
    wKermit
    Użytkownik

Siema, mam problem, a w sumie to nawet dwa. Pierwszy z nich jest taki:
    Moj akumulator wyladowywuje sie po kilku zakreceniach, to znaczy na poczatku kreci szybko, i gwaltownie spowalnia – nie chce odpalic.
    Drugi jest taki, kiedy akumulator jest naladowany na maxa i chce odpalic skuter to ten nie pobiera mi paliwa z baku, ale jesli wezme pompke rowerowa, zdejme przewod paliwowy i „dmuchne” za jej pomoca w wezyk to skuter odpala normalnie. Wiecie co moze byc tego przyczyna? Co mam wymienic zeby skuter byl calkowicie sprawny? Dziekuje za pomoc!

Moj skuter to Romet 717 4T, rok 2010/11.

Zdjęcie profilowe wKermit
    wKermit
    Użytkownik

zna ktos odpowiedz na moje pytania?

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe faflusniak
    faflusniak
    Użytkownik

skro nie pisza-albo to banal,albo nie wiedza,a najczesciej lenistwo.ja nie wiem

Lubie zapierdalać (60 km max po Trasie Gdańskiej…..)

Jesli pisze z literowkami/bez polskich znakow/same male literki-smigam na szajsungu i prosze o wyrozumialosc.

Zdjęcie profilowe Omegos1996
    Omegos1996
    Użytkownik

a kranik paliwa sprawdzałeś?

Chętnie pomogę gg 44212742
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie