Romet

Romet 707 explode czy Romet 747 2T ??

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe _Kuba_ _Kuba_ 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe _Kuba_
    _Kuba_
    Użytkownik

Witam , mam 13 lat i rozważam zakup któregoś ze skuterów podanych w temacie czyli Rometa 707 Explode lub Rometa 747 2T, pilnie prosze o odpowiedź jeśli ktoś wie coś o tych skuterkach z góry dziękuje i pozdrawiam !!.

hiorimaru
    Użytkownik

to jest to samo ten sam silnik .bierz tego ktory bardziej ci sie podoba.

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe _Kuba_
    _Kuba_
    Użytkownik

I w tym jest problem 😀 . Obydwa mi się podobają i na nic nie mogę się zdecydować.

A tak pzt to czy jest jakakolwiek różnica w częściach do tych skuterów a jeśli jest to czy ma to też znaczenie w cenie 😀

Zdjęcie profilowe _Kuba_
    _Kuba_
    Użytkownik

Czy ktoś doradzi mi pod kwestiom stylistyki i dostępności oraz ceny części który z tych skuterów wybrać …

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie