Romet

romet 700

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Saikoo
    Saikoo
    Użytkownik

czy moge mojego rometa 700 umyc karcherem czy popekaja plastiki i czy moge srodek w sensie pod plastikami tez wyczyscic

Zdjęcie profilowe grzesieq
    grzesieq
    Użytkownik

Po co pod plastikami? :oo

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Saikoo
    Saikoo
    Użytkownik

bo tam mam jakies bloto, piach wszystko co mozliwe, az nie widze co jest co

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

możesz umyć i ci nic nie popęka tylko musisz bardzo uważac lub zabezpieczyć wcześniej elektryke, wlot do wentylatora silnika.. itd bo ci potem nie odpali.
    Mój sechł 3 dni w pełnym słońcu po takim zabiegu zanim odpalił

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Markiz95
    Markiz95
    Użytkownik

Saikoo jaki jest Twój wzrost jeśli mógłbym wiedzieć? Czy Twój Romet dużo pali? 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Saikoo
    Saikoo
    Użytkownik

wzrost to okolo 183, i pochlania caly bak na 95,9 km przy maksymalnej predkosci 53km/h

Markiz95
    Użytkownik

A dobrze docierałeś i masz odblokowane? Na yt widzialem vlogi o tym skuterku to mowili, ze przy jezdzeniu do 70/h pali im 3.5-4.5 najwiecej na setke…

Troche mnie Twoja wypowiedz zaniepokoiła

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

do 4.2 podaje producent dla tych silników jako norma. Mi przy docieraniu (czyli delikatnie i do 50km/h) seryjne, chińskie 50cm paliło w okolicy 3,6

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe Saikoo
    Saikoo
    Użytkownik

Nie mam odblokowanego wariatora jeszcze, ale pisalem do rometa w tej sprawie i mi odpisali cytuje „Dzień Dobry, w zależności od terenu i sposobu jazdy spalanie może wynieść do 5,5l. Pozdrawiamy”

Markiz95
    Użytkownik

A jak to jest z Twoim rometem jeśli chodzi o zrywnosc i przyspieszenie? Pytam bo jeśli faktycznie jest dużo lepsze od czterosuwowych skuterów to te spalanie az tak mnie nie przeraża. I v-max nie pytam skoro nie do końca odblokowany 😛

Czytałem też na innym forum o spalaniu tego modelu i ludzie piszą że po odpowiedniej regulacji gaznika odblokowany pali w granicach 3.5-4 jeśli nie szaleją po jakichś polach i nie katuja 🙂

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie