Romet

romet 700

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 5 g艂os贸w i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 11 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 19 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #310350 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Saikoo
    Saikoo
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 15

czy moge mojego rometa 700 umyc karcherem czy popekaja plastiki i czy moge srodek w sensie pod plastikami tez wyczyscic

#310351 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe grzesieq
    grzesieq
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 193

Po co pod plastikami? :oo

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #310352 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Saikoo
    Saikoo
    U偶ytkownik

bo tam mam jakies bloto, piach wszystko co mozliwe, az nie widze co jest co

#310354 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 285

mo偶esz umy膰 i ci nic nie pop臋ka tylko musisz bardzo uwa偶ac lub zabezpieczy膰 wcze艣niej elektryke, wlot do wentylatora silnika.. itd bo ci potem nie odpali.
    M贸j sech艂 3 dni w pe艂nym s艂o艅cu po takim zabiegu zanim odpali艂

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #310356 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Markiz95
    Markiz95
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 62

Saikoo jaki jest Tw贸j wzrost je艣li m贸g艂bym wiedzie膰? Czy Tw贸j Romet du偶o pali? 馃檪

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #310361 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Saikoo
    Saikoo
    U偶ytkownik

wzrost to okolo 183, i pochlania caly bak na 95,9 km przy maksymalnej predkosci 53km/h

#310362 Odpowied藕
    Markiz95
    U偶ytkownik

A dobrze dociera艂e艣 i masz odblokowane? Na yt widzialem vlogi o tym skuterku to mowili, ze przy jezdzeniu do 70/h pali im 3.5-4.5 najwiecej na setke…

Troche mnie Twoja wypowiedz zaniepokoi艂a

#310363 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 285

do 4.2 podaje producent dla tych silnik贸w jako norma. Mi przy docieraniu (czyli delikatnie i do 50km/h) seryjne, chi艅skie 50cm pali艂o w okolicy 3,6

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    #310368 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Saikoo
    Saikoo
    U偶ytkownik

Nie mam odblokowanego wariatora jeszcze, ale pisalem do rometa w tej sprawie i mi odpisali cytuje „Dzie艅 Dobry, w zale偶no艣ci od terenu i sposobu jazdy spalanie mo偶e wynie艣膰 do 5,5l. Pozdrawiamy”

#310373 Odpowied藕
    Markiz95
    U偶ytkownik

A jak to jest z Twoim rometem je艣li chodzi o zrywnosc i przyspieszenie? Pytam bo je艣li faktycznie jest du偶o lepsze od czterosuwowych skuter贸w to te spalanie az tak mnie nie przera偶a. I v-max nie pytam skoro nie do ko艅ca odblokowany 馃槢

Czyta艂em te偶 na innym forum o spalaniu tego modelu i ludzie pisz膮 偶e po odpowiedniej regulacji gaznika odblokowany pali w granicach 3.5-4 je艣li nie szalej膮 po jakich艣 polach i nie katuja 馃檪

Ogl膮dasz 10 post贸w - 1 przez 10 (z 19 艂膮cznie)
Odpowiedz do: romet 700
Informacje o Tobie: