Romet

Romet 700 2t – regulacja

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe martin1996a martin1996a 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe miiilosz
    miiilosz
    Użytkownik

Witam. 😉
    Jestem nowy na forum, jak i też w „świecie skuterów
    Rodzice kupili mi skuter, lecz jest on „rozregulowany” czy jak to można nazwać.
    Na początku wiadomo szczęście itp. Skuter nawet jeszcze nie jest zarejestrowany.
    Zauważyłem że jak odpalam skuter i jest na nóżkach sam dodaje gazu i na początku lekko, a potem coraz mocniej.
    Czego to może być winą?
    Jeżeli wina rozregulowanego gaźnika, to proszę mi o wyjaśnienie gdzie on się znajduję, którą śrubką dokręcać itp. Krok po kroku. Dodam jeszcze że nie mam obrotomierza.
    Pozdrawiam i z góry dzięki. 🙂

Zdjęcie profilowe andrzej2310
    andrzej2310
    Użytkownik

Jest wszystko ok, włącza się ssanie i dlatego skuter pracuje na wyższych obrotach, jak się rozgrzeje obroty spadną,

Honda PCX 125.

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe miiilosz
    miiilosz
    Użytkownik

andrzej2310 napisał:

Jest wszystko ok, włącza się ssanie i dlatego skuter pracuje na wyższych obrotach, jak się rozgrzeje obroty spadną,

Tak. Tylko jak wczoraj jeździłem i stanąłem to skuter troszkę gazował, czy to też ssanie? ;d

Zdjęcie profilowe martin1996a
    martin1996a
    Użytkownik

Masz za wysokie obr silnika musisz obnizyc

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie