Romet

Romet 700 2T - lampka od oleju.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    miiilosz
    Użytkownik

Witam, oczekuję pomocy na tym forum. ;p
    Jestem świeżym posiadaczem skutera i mam konkretne pytanie.|
    Dlaczego lampka od olej świeci, nalewałem 3 dni temu, mógł się zużyć?
    Aha, i czy lampka sygnalizuje małą ilość oleju silnikowego czy przekładniowego? Z góry dzięki. 😉

michal98
    Użytkownik

silnikowego to zobacz na bagnecie ile masz.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

miiilosz
    Użytkownik

Silnikowy to ten co się wlewa obok benzyny? ;p

Kisiu1981
    Użytkownik

Silnikowego. Mógł się zawiesić pływak lub zrobiło się zwarcie w czujniku. Jeśli masz przezroczysty zbiornik to popatrz ile jest. U mnie zużywa 1 litr na 100 km i u Ciebie powinno być podobnie.

kuba90876
    Użytkownik

Kisiu ; p 1 litr oleju na 100 km ? Miało być chyba 1 litr oleju na 1000 km 😉

Kisiu1981
    Użytkownik

Faktycznie, Kuba. Masz rachę. Miało być 1000 (tysiąc). Dobrze, że jesteś zauważliwy.

kuba90876
    Użytkownik

Hehe 😉 A co do tematu 😉 Lampka pokazuje stan oleju silnikowego. Jeżeli cały czas się świeci to pewnie padł czujnik. ( choć nie dam sobie ręki uciąć za to ; p )

miiilosz
    Użytkownik

ok dzięki, nie wiem też czy nie jest to wynikiem oświetlenia deski. Dodając gazu wszystko mocniej świeci i może wtedy świeci ( lub mi się wydaję ). W każdym bądź razie, dzięki dla wszystkich pomocnych! 😀

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button