Romet

problem z Rometem 727 premium

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe TheMarcin17 TheMarcin17 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe TheMarcin17
    TheMarcin17
    Użytkownik

Witam wszystkich mam problem z moim Rometem. problem polega na ty iż po wymianie cylindra z 50ccm (gdzie skuter osiągał po prostej ok 65-70km/h) po wymianie cylindra na 60ccm osiaga na prostej max 60km/h i przy większej prędkosci ponad 65km/h coś zaczyna dziwnie strzelac i pytanie do was co może byc tego przyczyna i co może strzelac ?

pozdrawiam 🙂

Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

możesz mieć za małą dyszę w gaźniku i silnik dostaje za mało paliwa przez co doświadczasz takich dziwnych sytuacji podczas jazdy.

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    TheMarcin17
    Użytkownik

hm no wlasnie nie wiem moze byc to i dysza.. ale podczas wiekszej predkosci irytuje mnie ten dziwny dzwiek takie szczelanie a to napewno nie od dyszy

Zdjęcie profilowe Botek
    Botek
    Użytkownik

Postaw skuter na centralce idodaj gazu to zauwarzysz skąd tak strzela. Moim zdaniem te strzelanie to z wydechu dochodzi. A tak przy okazji wymieniałeś sam cylinder czy w warsztacie bo jak w warsztacie to można wiedzięć ile sobie życzą za wymiane cylindra?

TheMarcin17
    Użytkownik

cylinder wymieniłem sam bo mam ojca mechanika.. a juz tak robilem jak piszesz i własnie przy dodaniu gazu na fuul to po chwili skuter wchodzi na wysokie obroty i po wejsciu na najwyzsze obroty cos strzela mi sie wydaje ze to w silniku bo z wydechu napewno nie.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik

A to jest 2t czy 4t? Jeżeli 4 t to czy regulowałeś zawory?

TheMarcin17
    Użytkownik

tak 4t no zawory sa dobrze wyregulowane wlasnie dlatego sie zastanawiam i nie wie co to moze byc.

Zdjęcie profilowe kuba90876
    kuba90876
    Użytkownik
    TheMarcin17
    Użytkownik

hm no gaznik jak gaznik ale bardziej chodzi mi o tej dzwiek dochodzi gdzies z okolic wału korbowego

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie