Romet

Problem z regulacja napędu.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    tomiro098
    Użytkownik

Witam !
    Ostatnio zakupiłem sprzęgło tec evo racing w komplecie miałem dwie pary sprężynek czerowona (twarda) i niebieska (średnia).Po założeniu sprzęgla okazało się ze skuter wyje występowało to na sprężynkach niebieskich jak i czerwonych,po czym kupiłem sprężynki stage 6 białe miekkeę,sytuacja się jednak poprawiła ale skuter nadal wyje już nie tak bardzo ale nadal rusza z za dużych obrotów.Po przejechaniu zaledwie 1km Dzwon sprzęgła był bardzo gorący.Do testów mam 2 pary rolek lecz nie wiem Jakiej są wagi.Proszę o pomoc i z góry dziękuję :).

barteklodz
    Użytkownik

kupiłeś sprzęgło sportowe, tak ma być
    załóż niebieskie sprężyny i ustaw najmniejszy naciąg
    ewentualnie kup jeszcze miększe

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

tomiro098
    Użytkownik

Te sprężynki co kupiłem stage6 są własnie najmiększe.Jak przyjdzie centralka 1500obr to zobacze czy sie coś zmieniło, i jeszcze pokombinuje jutro z rolkami, kupie 7,5 i 8,5

tomiro098
    Użytkownik

Załozyłem rolki 7,5 po czym 8,5 i jest tak samo.Jeszcze poczekam na nową centralkę a jak to nie pomoże to założe stare sprzęgło.Wydaje mi się że te sprężynki są nadal za twarde ale wątpię żebym znalazł miękksze.

Dziadek100
    Użytkownik

Rzecz w tym że bardziej miękkich sprężym od fabrycznych nie ma.jeszcze jest opcja zastosować sprężyny od oryginalnego fabrycznego sprzęgła.

tomiro098
    Użytkownik

Rzecz w tym ze sprężynki od oryginalnego sprzęgła są za długie :(.

tomiro098
    Użytkownik

Chyba, że by je jakoś skrócić ale jak je skróce to krzywo okładziny będą łapać,a równo to ich napewno nie wygne.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button