Romet

odblokowanie a gwarancja

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 g艂os贸w i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe zomol zomol 8 lata, 3 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 6 post贸w - 1 przez 6 (z 6 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #65542 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe jacol84
    jacol84
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 11

Witam mam rometa 717 i zbli偶a mi si臋 pierwszy przegl膮d. Zastanawiam si臋 czy po przegl膮dzie czego艣 nie odblokowa膰 ale tak 偶eby nie straci膰 gwarancji. Da si臋 tak zrobi膰 偶eby na pocz膮tku zmieni膰 np.modu艂(lub co艣 innego) a w razie czego zamieni膰 go z powrotem tak 偶eby odda膰 go na gwarancj臋?

#65545 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe romet727p10
    romet727p10
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 471

Da sie 馃檪 Ja mojego da艂em na przegl膮d we wtorek, mia艂em zdj臋t膮 blokade z gaznika, gdy wyje偶dza艂em z domu zakr臋ci艂em 艣rubk臋 z powrotem. odkr臋ca艂em tez pokrywe przek艂adni, srubki obrobione jak nie wiem co, ale oni tylko oleje ci wymieniaj膮… Wczoraj go odebra艂em, pi臋czatke mi dali, a jak jest piecz膮tka, jest gwarancja 馃檪 pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #65548 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe jacol84
    jacol84
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 11

Oki dzi臋ki po przegl膮dzie zaraz si臋 tym zajm臋:) A kupno modu艂u co艣 da czy sie nie ma sensu? S艂ysza艂em jeszcze co艣 o blokadzie na manetce i o rolkach wariatora. Bawi膰 si臋 w to?

#65554 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe norbert1710
    norbert1710
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 347

jak masz zaplacic za przeglad 100-200z艂 to nie jed藕, w ksiazecce serwisowej masza jaki olej la膰 tzn parametry, sam go wymie艅, bierz klucz i posprawdzaj glowne sruby. AJkc i rowno dobrze chodzi to jazda dalej i 200z艂 w kieszeni, utrata gwarancji ale zanim ZCi cos zrobia na neij to minei pol roku wien nie ma sensu…

#66451 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe agentmb
    agentmb
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 295

Koledzy zastan贸wcie si臋, odblokowa膰 ale tak 偶eby nie straci膰 gwarancji…

W warsztacie oczywi艣cie przybij膮 piecz膮tk臋, ich to nic nie kosztuje. Tyle 偶e to nie warsztat jest gwarantem, lecz producent lub imoprter. I je艣li p贸藕niej przyjedziesz na napraw臋 w ramach gwarancji to warsztat b臋dzie chcia艂 zwrotu koszt贸w od importera. Niekt贸rzy wysy艂aj膮 skutery do imoprtera, inni wysy艂aj膮 uszkodzone cz臋艣ci. Mo偶e si臋 zdarzy膰 tak, 偶e importer odm贸wi naprawy gwarancyjnej, albo zwrotu koszt贸w. W warunkach gwarancji zawsze jest napisane, 偶e pojazd nie mo偶e by膰 przerabiany, a odblokowanie to jest zmiana charakterystyki pracy silnika.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #66925 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe zomol
    zomol
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 4

agentmb napisa艂:

Koledzy zastan贸wcie si臋, odblokowa膰 ale tak 偶eby nie straci膰 gwarancji…
    W warsztacie oczywi艣cie przybij膮 piecz膮tk臋, ich to nic nie kosztuje. Tyle 偶e to nie warsztat jest gwarantem, lecz producent lub imoprter. I je艣li p贸藕niej przyjedziesz na napraw臋 w ramach gwarancji to warsztat b臋dzie chcia艂 zwrotu koszt贸w od importera. Niekt贸rzy wysy艂aj膮 skutery do imoprtera, inni wysy艂aj膮 uszkodzone cz臋艣ci. Mo偶e si臋 zdarzy膰 tak, 偶e importer odm贸wi naprawy gwarancyjnej, albo zwrotu koszt贸w. W warunkach gwarancji zawsze jest napisane, 偶e pojazd nie mo偶e by膰 przerabiany, a odblokowanie to jest zmiana charakterystyki pracy silnika.

Je偶eli chodzi o zmian臋 jakiego艣 modu艂u itp. to masz racj臋 ale je偶eli blokad膮 jest 艣ruba w ga藕niku to mo偶na j膮 艣mia艂o wyrzuci膰 bo jest zak艂adana tylko ze wzgl臋du na przepisy w naszym kraju.
    U mnie t膮 艣rub臋 bez problem贸w wyrzucili w serwisie na przegl膮dzie + za艂o偶yli lepsze rolki wariatora i poprawa by艂a znaczna 馃檪
    W Romecie 717 ta 艣ruba by艂a jedyn膮 blokad膮.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/46928] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/46928/icon3.png[/IMG][/URL]
Ogl膮dasz 6 post贸w - 1 przez 6 (z 6 艂膮cznie)
Odpowiedz do: odblokowanie a gwarancja
Informacje o Tobie: