Romet

Nie odpala Romet Router 50 s 4t

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #190136 Reply
  Geralt28
  Użytkownik
  • Postów: 1

  Witam wczoraj wszystko fajnie było jeździłem i gdy skończyłem jazdę podjechałem pod dom. Na wieczór gdy chciałem go schować bezproblemowo odpalił pojechałem do garażu , rano chciałem podjechać do sklepu chcąc odpalić nagle zaczyna mieszać rozrusznikiem a nie słychać żeby miał odpalić myślałem ze akumlator podładowałem i dalej nie pali ciągle kręci rozrusznik a nie chce załapać i odpalić nie wiem co może być przyczyną …
  Prosiłbym o poradę i odpowiedź 🙁

  #190143 Reply
  eadem
  Uczestnik
  • Postów: 2 328

  Po pierwsze – zmień avatar bo wstyd dawać jakąś nastolatkę chłopcze. Po drugie – musisz rozróżnić, czy rozrusznik kręci tylko bendiksem czy kręci prawidłowo wariatorem (czyli tym samym wprowadza silnik w pracę).

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Nie odpala Romet Router 50 s 4t
Twoje informacje:
Back to top button