Romet

Kontrolka w Router Traffico

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Boleksei
    Użytkownik

Witam
    Jestem nowym posiadaczem skutera Router Traffico XS50 i mam pierwsze pytanie Od czego jest taka mala czerwona dioda zaraz za skala licznika obok takiej ikonki telefonu
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb2fa24254593d17.html

roomcajz
    Uczestnik

wykrywa sygnal telefoniczny= że ktoś do ciebie dzwoni. podobno

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

a123659
    Uczestnik

Tak jak napisał roomcajz. „Podobno” 😉 Mi np. to nie działa…

roomcajz
    Uczestnik

ryglos, a przecież antyradary działają ajko „wzmacniacze sygnału telefonii komórkowej”- czy taki czujniczek może wykryć fale radaru policyjnego?

Boleksei
    Użytkownik

Dzięki za info
    W takim razie nie wykrywa bo tez tak pomyślałem i próbowałem dzownic siedzac na skuterze i odbierac tel i nic sie nie dzialo

a123659
    Uczestnik

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Być może. Chociaż w większości skuterów ten szajs nie działa…

roomcajz
    Uczestnik

kiedyś popularne były takie naklejki na komórkę które świeciły kiedy telefon dzwonił- pewnie miało to działać na podobnej zasadzie

Kapuchon
    Użytkownik

Mam ten skuter o którym mowa i u mnie to działa. Gdy telefon dzwoni lub ja gdzieś dzwonie lampka się świeci. Czasami jednak świeci się nawet gdy telefon nie dzwoni ale wtedy to mruga 2-3sec.

Ps. próbowałeś na włączonym zapłonie czy nie ?

Roomcajz – to działa na tej samej zasadzie. U mnie ściąga sygnał do około 1.5m.

Aaron
    Użytkownik

Ta kontrolka jest od akumulatora.jak czujniki w akumulatorze wykrywaja ubytek lub słabe ładowanie

madi
    Uczestnik

ha ha ha… nie dość, że odkopujesz to głupoty piszesz. Było powiedziane, że to kontrolka dzwoniącego telefonu. Po coś ten telefon tam nadrukowano. Tymbardziej, że w akumulatorze nie ma czujników.

Kapuchon
    Użytkownik

Aaron napisał:

Ta kontrolka jest od akumulatora.jak czujniki w akumulatorze wykrywaja ubytek lub słabe ładowanie

Błagam nie wypowiadaj się na temat czegoś o czym nie masz pojęcia. Temat już dawno temu wyjaśniony a Ty nie dość że odkopujesz temat z pół roku temu to jeszcze piszesz bzdury.

Grzesiek
    Użytkownik

ahahhaahahh ale mnie Aaron rozbawił , pseudomechanik 😀

W zupełności się zgadzam z Kapuchonem , kilka osób potwierdziło że to kontrolka dzwoniącego tel , ale nie Aaron wie lepiej …

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button