Romet

czy wejdzie kask romet 727

Tagi: , ,

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe norbert1710 norbert1710 7 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Hodanka
    Hodanka
    Użytkownik

Cześć!
    Mam małe pytanie czy do rometa 727 premium 12 4t do schowka pod kanapą zmieści się kask integralny?I czy zawsze wskaznik paliwa głupieje czy można to jakoś wyregulować?Czekam na wasze odpowiedzi każda opinia mile widziana.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Te wskaźniki to chyba wszędzie głupawki dostają, a kask…powinien wejść, ale pewności nie mam.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.
    Zdjęcie profilowe Matt_at
    Matt_at
    Użytkownik

mam taki i tak :

– integralny wejdzie ALE nie polecambo wchodzi na styk i ja po 20 włożeniach zauwżyłem że obtarłęm już szybke z jdnej i drugiejstrony :/

– odnośnie wskaźnika trzeba wyjąć i włażyć poprawnie bo lubi się zawiesić ale jak raz włożysz dobrze będzie hulał. po drugie lubi dostać głupawki jak takie 3 druciki na nim sa już wyrobione ( mi po 3 tys km sie wyrobiły ) przy probie naprawy po prostu odpadły – nowy w romecie 25 zł i hula super

Zdjęcie profilowe norbert1710
    norbert1710
    Użytkownik

kask nie wejdzie a wskaźnik tak jak pisał kolega wyzej, nalezy wyjąc i włożyć:)

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie