Romet

Czy części z Rometa Pasują do Routera ?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe LuxMot LuxMot 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Splash
    Splash
    Użytkownik

Witam mam pytanie czy jesli kupie czesci Rometa beda pasowaly do Routera ? No i… (głupie pytanie) Mam silnik 139qmb czy jesli bede kupowal czesci do 139qmb lecz gdy w opisie nie ma wypisanego Routera to bedzie ta czesc pasowac ?
    PS: Mój kolega ma identyczny skuter jaki ja chce (wygladem idealnie taki sam) Lecz jest to inna firma (Kingway a ja mam Router) to czesci z jego skutera beda pasowaly do mojego ??

Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

Cześć, Sam mam ROUTER’a Pluss 50 ;)]
    Tak, Cześci Rometa muszą pasować do Router’a, to jest ta sama firma.
    Tak samo jak Zipp i Toros.
    Zależy ogólnie co masz napisane w opisie… Czy parametry się zgadają.
    Możliwe że będą działały ale tylko nie które, ale i tak szanse na to są nikłe, o jakie częsci ci chodzi dokładnie ? Wizualne czy Mechaniczne ?

->Kymco Super 8 2T
    LwG!

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

weź to na logikę, jeśli masz silnik 139QMB to części silnikowe będą pasowały z każdego innego skutera wyposażonego w tenże silnik.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe LuxMot
    LuxMot
    Użytkownik

Tak części pasują, ROuter to seria Rometów z roczną gwarancją, słabszy wyposażeniem i niższą ceną

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie