Problemy z skuterem

Skuter nie odpala po wymianie świecy.

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 1 lat, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Witam, dziś wymieniłem swiece w skuterze, niestety po wymianie skuter nie odpala. Jest iskra. Skuter to zumico quick 4t.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

czyli problem chyba nie w świecy

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No tak, nie znam się dobrze na skuterach. wymieniłem też filtr powietrza na nowy. (gąbka).
    dźwięk przy odpalaniu jest taki jak na tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=twZdmkGlzCE.
    Coś musiało pójść ie tak przy wymianie świecy bo nigdzie indziej nie grzebałem.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie znasz sie ale wsadziłes w niego rączki – no to masz efekty.
    Pisałeś oświecy a okazuje się że grzebałes i przy filtrze – PO CO? Zaraz się okaże że że jeszcze coś. Meczące są takie konkursy zgaduj zgadule bez kompletu informacji.

Nikt nie wie co poruszyłes lub co poszarpałes wymieniają filtr – to tylko ty przy tym byłeś. Jeżeli wsadziłeś stożek lub kompletnie inny filtr to zmieniają się parametry powietrza w dolocie – trzeba po takim zabiegu wyregulować gaźnik a czasem nawet zmieniać dysze.
    Ale to tylko jedna z opcji. A jest ich jeszcze dużo – podciśnienia, ssanie, rozszczelniony dolot, marna kompresja, ssanie nie działa…itd itp

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zmieniejac filtr wstawiłem tylko nową gąbke, nie ma szans aby coś zepsuć. Gąbkę wymieniam już któryś raz i problemow nie było.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie