Problemy z skuterem

Skuter Dymi

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Kamillo Kamillo 3 lata, 2 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #630655 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kamillo
    Kamillo
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2

Witam jestem nowy na forum i prosz臋 o wyrozumia艂o艣膰.
    Posiadam skuter Kingway Coliber 2008r, jako艣 w wakacje wymieni艂em cylinder na 80
    Problem jest mianowicie taki ze gdy odpalam go na zimnym, skuter Dymi jakby si臋 dom pali艂 po oko艂o 3-4min powoli przestaje i sostaje ma艂y dymek w momencie gdy zaczynam je藕dzi膰 po czasie skuter przestaje dymic i nie wida膰 nic, mam przejechane nim ju偶 oko艂o 250km na docieraniu cylindra, olej leje taki jak dosta艂em w zestawie z nowym cylindrem (podobno na docieranie), pojecha艂em do mechanika kt贸ry wymienia艂 mi cylinder i on powiedzia艂 偶e narazie na docieraniu tak raczej b臋dzie. Ma racj臋?

Prosz臋 o pomoc!!

Kamil Bartczak
    #630658 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 645

my艣l臋 偶e nie ma racji

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 si臋ga do naszej historii oraz ikonicznych cech, kt贸re konsekwentnie rozwijali艣my przez lata. Rezultat: pe艂en charakteru z cruiser z najwi臋kszym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowali艣my i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. bia艂a podw贸jna linia w R 18 First Edition.
    #630662 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kamillo
    Kamillo
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 2

Te偶 mi si臋 tak wydaje

Kamil Bartczak
Ogl膮dasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Skuter Dymi
Informacje o Tobie: