Problemy z skuterem

Problem z prac膮 silnika skuter 2T

Ten temat zawiera 1 odpowied藕, ma 2 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Wombat Wombat 7 miesi膮ce, 3 tygodnie temu.

Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #678922 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe KOPER-A4
    KOPER-A4
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 1

Witam serdecznie wszystkich na forum 馃檪 jestem tutaj nowy.

Mam problem z moim skuter, Explorer spin GE 50.
    Problem zacz膮艂 si臋 od tego 偶e jak odpali艂em to podjecha艂em kawa艂ek i skuter nie mia艂 si艂y-gas艂.
    Okaza艂o si臋 偶e t艂ok by艂 p臋kni臋ty. Wymieni艂em t艂ok i cylinder. Ga藕nik wyczy艣ci艂em.
    Wcze艣niej brat bawi艂 si臋 ga藕nikiem poniewa偶 my艣la艂 偶e trzeba wyregulowa膰 go i dlatego gas艂.
    Teraz mam taki problem 偶e nie mog臋 go ustawi膰. Skuter odpali od 1 kopni臋cia, wkr臋ca si臋 na wysokie obroty pochodzi chwil臋 a p贸藕niej obroty spadaj膮, pyrka jeszcze troch臋 i ga艣nie. Dziej臋 si臋 tak ca艂y czas. Co mo偶e by膰 przyczyn膮? Od czego zacz膮膰?
    Filtr powietrza?
    Membrana + kr贸ciec?
    Iglic臋 przestawi膰?

#678924 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 556

z艂a mieszanka
    przytkane podci艣nienia steruj膮ce kranikiem podci艣nieniowym (lub walniety <u>kranik</u>)
    przytkane napowietrzanie zbiornika (dzirka w korku lub blisko korka)
    kompletnie rozregulowany <u>ga藕nik</u> (zw艂aszcza p艂ywak i poziom paliwa w komorze)
    padaj膮cy <u>cylinder</u> – wiec pomiar kompresji MANOMETREM

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Problem z prac膮 silnika skuter 2T
Informacje o Tobie: