Problemy z skuterem

Kierunki nie migaj膮 skuter 4 t

Ten temat zawiera 1 odpowied藕, ma 2 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 3 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #668788 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kacper
    Kacper
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 4

Witam mam ju偶 dosy膰 d艂ugo chinczyka 4t od jakiego艣 czasu,kierunkowskazy w skuterze mi nie migaj膮 tylko 艣wiec膮 dodam 偶e na wolnych obrotach co艣 dziwnie „bzyczy” mi w kablach lub przerywaczu pozycza艂em przerywacz od kolegi ale mia艂 nieco nowsz膮 instalacje w skuterze i na tym jego nawet nie 艣wieci艂y, dodam, 偶e nie mam kabli od akumulatora ani jego samego, i przy okazji 偶eby nie robi膰 nowego tematu chcia艂em si臋 zapyta膰 co mo偶e by膰 przyczyn膮 „trzeszczenia” wydobywanego si臋 z silnika dodam 偶e s艂ycha膰 je na wysokich obrotach, ale gdy skuter jest na stopkach i na full manecie ju偶 tego nie s艂ycha膰 podejrzewam 偶e to 艂o偶yska na wale, prosz臋 o pomoc z tymi kierunkowsazami

Kaacper
    #668794 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 642

kup akumulator, napraw instalacje elektryczn膮. usi艂ujesz naprawia膰 zdekompletowany uk艂ad zaprojektowany do pracy z akumulatorem.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 si臋ga do naszej historii oraz ikonicznych cech, kt贸re konsekwentnie rozwijali艣my przez lata. Rezultat: pe艂en charakteru z cruiser z najwi臋kszym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowali艣my i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. bia艂a podw贸jna linia w R 18 First Edition.
Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Kierunki nie migaj膮 skuter 4 t
Informacje o Tobie: