kategoria AM

Prawo jazdy kategorii AM czy A1 ?

Ten temat zawiera 1 odpowied藕, ma 2 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Wombat Wombat 2 lata, 5 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #637000 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe moonwalk
    moonwalk
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 10

Witam
    Mam 17 lat i chcia艂abym zdawa膰 prawo jazdy w wakacje. Mam skuter i umiem nim troch臋 je藕dzic, ale boje sie, 偶e przy 5 godzinach zaj臋膰 przktycznych (kategoria AM) nie naucz臋 sie zmienia膰 bieg贸w. Rozwa偶am jeszcze kategorie A1 (20 godzin zajec praktycznych), ale obawiam si臋 troche hamowania przy 50 km na godz. Podkre艣lam, ze mam 164 cm wzrostu i wa偶臋 49 kg, wi臋 nie wiem czy opanuj臋 125 cc motocykl. Prosz臋 doradzcie mi jak膮 kategori臋 mam zdawa膰 馃檪

#637001 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 281

opanujesz swobodnie. r贸b A1.
    i nie ma 偶e si臋 boisz bo nie wiesz czy umiesz. po to idziesz 偶eby si臋 nauczy膰

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
Ogl膮dasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Prawo jazdy kategorii AM czy A1 ?
Informacje o Tobie: