Junak

Junak 902 problem

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe degename degename 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #87043
  Zdjęcie profilowe SzymoOoN90
  SzymoOoN90
  Użytkownik
  • Postów: 44

  Mam problem, gdyż jak wlewam full paliwa ,to przez rurkę od odpowietrzania dość intensywnie wylewa się paliwo . Więc chciałbym , się poradzić jak to naprawić . Bo jednak lepiej mieć full paliwa . Za każdą radę dziękuję .

  #87044
  Zdjęcie profilowe lisu7
  lisu7
  Użytkownik
  • Postów: 835

  Zatkaj rurkę korkiem albo czymś.A ta rurka idzie ze spodu baku czy gdzieś z góry?


  Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Zimowy przegląd w ASO Honda do 25% taniej

  Nie czekaj w kolejce na serwis wiosną. Skorzystaj z zimowego przeglądu w ASO Honda i zyskaj do 25% na olej, części i serwis.W akcji biorą udział wszystkie autoryzowane stacje obsługi Honda. Umów się na wizytę u lokalnego dealera pomiędzy 14 października, a 21 grudnia 2019.
  #87047
  Zdjęcie profilowe degename
  degename
  Użytkownik
  • Postów: 990

  Jeśli wylewa Ci się benzyna to musisz sprawdzić czy rurka odpowietrzania jest szczelna, powinna być widoczna po otwarciu wlewu paliwa. Zatkaj ją tam (palec guma, cokolwiek co zatka ją tam szczelnie) i od dołu przez rurkę wdmuchuj powietrze. Jeśli nie da rady to znaczy że jest szczelna i musisz inaczej ustawić bak i mniej tankować.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie