Junak

Junak 902 – licznik od Bartona Classic

Ten temat zawiera 0 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe hobbit hobbit 3 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe hobbit
    hobbit
    Użytkownik

Dzień dobry,
    mam dwa pytania do szanownych forumowiczów dotyczące Junaka 902 (72cc):

1) jakie zębatki będą najlepsze dla tego modelu z wymienionym cylindrem na 72cc? Obecnie mam oryginalne, a chciałbym zwiększyć przyspieszenie kosztem v-max – wystarczy zmienić przednią zębatkę na 1-2 zęby mniejszą czy wymieniać obie? w sieci znalazłem takie informacje dot. 72cc:
    „-14/38 średnio-dobre przyspieszenie i bardzo dobry v-max oraz normalna jazda w dwie osoby.
    -15/38 słabo-średnie przyspeiszenie doskonały v-max, przełożenie typowe dla jednej osoby, która waży ok. 90kg
    -15/41 podobnie jak 14/38
    -13/38 dobre przyspieszenie, średni v-max
    -13/41 bądź 12/38 bardzo dobre przyspieszenie, słaby v-max.”
    Może ktoś z was wymieniał zębatki by poprawić przyspieszenie i zechciałby się podzielić swoją opinią?

2) kusi mnie wymiana licznika na ten od Bartona Classic 125, ale… orientuje się ktoś, czy by pasował? nie znalazłem w sieci dokładnych zdjęć jego okablowania…

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam 🙂

„Przygody! To znaczy: nieprzyjemności, zburzony spokój, brak wygód. Przez takie rzeczy można się spóźnić na obiad.” Bilbo Baggins
Oglądasz 1 post (z 1 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie