Junak

Junak 902 jakie blokady / jak usun膮膰

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Wombat Wombat 4 lata, 1 miesi臋cy temu.

Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #306292 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kajew
    Kajew
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 3

Witam, czy kto艣 z szanownych u偶ytkownik贸w mo偶ne mi powiedzie膰 jakie blokady ma fabrycznie junak 902 2014r. 50cc ? by艂bym wdzi臋czny r贸wnie偶 za link do materia艂贸w na temat usuni臋cia przedmiotowych blokad.

pozdrawiam,
    szymon

#306377 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kajew
    Kajew
    U偶ytkownik

Dodam, 偶e obecnie wkr臋ca si臋 max na 6 ty艣 nie zale偶nie od biegu opr贸cz 4-tego bo tu jest tragedia, generalnie na 4 biegu si臋 „dusi”. Zdaj臋 sobie spraw臋 偶e przy takiej pojemno艣ci to nie b臋dzie demon pr臋dko艣ci czy te偶 mocy ale przynajmniej niech jedzie te swoje i nie d艂awi traci mocy na 4-biegu 馃檪 szpera艂em troch臋 po necie ale nic nie mog臋 namierzy膰 jak odblokowa膰 to male艅stwo, czyta艂em o jakim艣 r贸偶owym kabelku w uk艂adzie zasilania ale w przecinanie kabelk贸w wole zostawi膰 saperom 馃檪 rozkr臋ca艂em ga藕nik ale nie ma tam 偶adnej dodatkowej tulei, na filtrze powietrza te偶 nic nie znalaz艂em. mo偶liwe ze jedyna blokad to modu艂 ? podejrzewam ze te motorowery to nie zale偶nie od marki maja podobne blokady, mo偶e kto艣 podrzuci mi jaki艣 trop gdzie tego szuka膰, co rozkr臋ci膰, wymieni膰 itd. Jakie s膮 zazwyczaj najcz臋艣ciej spotykane blokady w tego typu motorowerach ? z g贸ry dzi臋ki za jakie艣 wskaz贸wki, Pozdrawiam / Szymon

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

B膮d藕 oryginalny i wyr贸偶nij si臋 na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, du偶e ko艂a. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i pot臋偶na doza komfortu zar贸wno podczas jazdy po mie艣cie, jak r贸wnie偶 wsz臋dzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spe艂nij swoje marzenia o nowym Junaku. Ju偶 za 9 199 PLN.
    #306379 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Leonardo
    Leonardo
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 147

Zmartwie cie nie ma blokad , chodz powinien ci sie krecic do 7500obr , tak jak moj czy siostry , 4 ty bieg to tragedia zgadza sie , zobacz czy masz komplet przewod贸w przy module, je偶eli jednego brakuje to nie ma blokady na module, watpie by艣 ja mia艂 bo nie montowali ale nie szkoda sprawdzi膰.
    Je偶eli wa偶ysz oko艂o 70kg powinein jecha膰 70km/h licznikowe , je偶eli wiecej jak ja 108kg to 60-65km/h.
    Moze nie wkreca sie przez zbyt uboga mieszank臋.
    Powiedz mi czy jak dynamicznie odkrecisz manetke to przygasa, lub nawet ga艣nie?

———————————
    Romet Router Grande 2014 – Sprzedany
    Junak 901F 2015
    #306387 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kajew
    Kajew
    U偶ytkownik

jakie艣 ograniczenia chyba ma 馃檪 bo wi臋cej ni偶 45 nie jedzie 馃檪 a z tego co napisa艂e艣 to tak z 60 powinien. przy odkr臋ceniu dynamicznie manetki nie zaobserwowa艂em 偶eby przygasa艂. problem jest tylko z t膮 czw贸rk膮 bo tam to to czasami trzeba redukowa膰 na 3 偶eby si臋 do tych 45 rozp臋dzi膰 馃檪 gdyby to jecha艂o te 60 to by by艂o ok. wychodzi艂o by wi臋c na to ze jednak ma jakie艣 blokady, tylko gdzie ? 馃檪 Pozdrawiam, Szymon.

#306397 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator
    • Post贸w: 20 135

masz zablokowany modu艂 (wymiana a nie kabelki) i zapewne rycyrkulator spalin na wydechu.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Gara偶 BMW pe艂en motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Gara偶 BMW odnajdziesz fabrycznie nowy b膮d藕 u偶ywany motocykl w doskona艂ym stanie. Wejd藕 i sprawd藕 jak blisko jest Tw贸j wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Junak 902 jakie blokady / jak usun膮膰
Informacje o Tobie: