Junak

Junak 901 rs- filtr paliwa

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 g艂osy i by艂 aktualizowany ostatnio przez Zdj臋cie profilowe Kristop Kristop 6 lata, 10 miesi膮ce temu.

Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #155175 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kisiel88
    Kisiel88
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 11

Witam, wiem 偶e gdzie艣 tu by艂 ju偶 taki temat ale raczej 偶adnej sensownej odpowiedzi tam nie ma. Chodzi o to 偶e w mojej okolicy ludzie cz臋sto narzekaj膮 na stacje benzynowe, niby wsz臋dzie jest zanieczyszczone paliwo. Mam tego do艣膰 i pomy艣la艂em 偶e w艂o偶e filtr paliwa ale pytanie czy mo偶na poprostu prz臋ci膮膰 w臋偶yk na p贸艂 i w艂orzy膰 filterek? Nie m贸wcie 偶e we wszystkich motorowerach takie co艣 jest bo w moim nie ma.

#155176 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe pEuGeOcIK
    pEuGeOcIK
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 264

Wlasnie tak to sie robi jak piszesz

Chi艅skie to tylko zupki!!!!!!

Czytaj
    REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 si臋ga do naszej historii oraz ikonicznych cech, kt贸re konsekwentnie rozwijali艣my przez lata. Rezultat: pe艂en charakteru z cruiser z najwi臋kszym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowali艣my i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. bia艂a podw贸jna linia w R 18 First Edition.
    #155177 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kisiel88
    Kisiel88
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 11

Hah dzi臋ki

#155199 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe benekpe
    benekpe
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 1 620

Kisiel88 – jakim to wynalazkiem je藕dzisz, co nie ma filtra paliwa? Producent musia艂 na si艂臋 chyba ci膮膰 koszty produkcji.

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

#155200 Odpowied藕
    Zdj臋cie profilowe Kristop
    Kristop
    U偶ytkownik
    • Post贸w: 1 162

Benekpe, da艂 by艣 spok贸j, nie ka偶dego sta膰 na japo艅skie pierdzik贸艂ko.

Czytaj
    REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysy艂ka.

Uniwersalny kufer聽motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstaw膮 do 艂atwej instalacji.

Ogl膮dasz 5 post贸w - 1 przez 5 (z 5 艂膮cznie)
Odpowiedz do: Junak 901 rs- filtr paliwa
Informacje o Tobie: